Ověřená firma

Beran - instalatérství s.r.o.

Reagujeme profesionálně, rychle a za rozumnou cenu!

0 (0 hodnocení)

+420 739 092 191

Popis činnosti

Hledáte instalatéra v Praze 10 a okolí? Neváhejte se obrátit na naši společnost!

Firma Beran s provozovnou v Praze 10 je tu pro Vás již od ledna 1996 a za tuto dobu máme mnoho spokojených zákazníků, mezi které patří například Národní muzeum, Smetanovo muzeum, Svobodná Evropa, Tiskárny Blesk, Výzkumný ústav potravinářského průmyslu. Dále pak mateřské, základní i střední školy všech zaměření, majitelé bytových domů, SVJ i jednotlivých bytů.

Nabízíme instalatérské práce všeho druhu, rekonstrukce koupelen, kuchyní a WC. Dále také výměny a rekonstrukce stoupaček i ležatého potrubí v domácnostech, kancelářích a provozech, veškeré opravy a rekonstrukce vnitřních i venkovních rozvodů vody. Používaným materiálem je plast, Cu - PRESS.

Realizujeme veškeré opravy a rekonstrukce kanalizací, vodovodů, bytových a domovních plynovodů. Dále mezi našimi službami najdete montáže a dopojení praček, myček a ostatních zařizovacích prostředků. Výměny a montáže el. bojlerů, plynových ohřívačů vody, vodovodních baterií, umyvadel a WC včetně zednických a obkladačských prací.

Zednické a obkladačské práce provádíme pouze v součinnosti s námi provedenými pracemi na opravách a rekonstrukcích.

Plníme vždy požadavky našich zákazníků v nejvyšší možné kvalitě a k jejich úplné spokojenosti. Pracujeme jen s kvalitními vodoinstalačními materiály či zařizovacími předměty. Všichni naši zaměstnanci jsou vyučení profesionálové.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete si prohlédnout reference na našich www stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Instalatérské práce Rekonstrukce bytových jader Kanalizace Čištění kanalizací Kontrola kanalizace Opravy a rekonstrukce rozvodů vody Montáže a dopojení praček a myček Plynařské práce Zajišťování plynových revizí a tlakových zkoušek Topenářské práce Zednické práce Obkladačské práce

Značky

REMS

Kontakty

Telefony

+420 739 092 191 hlavní telefon
+420 603 822 273 další telefon

Emaily

instalater.beran@gmail.com
info@instalateriberan.cz

Odkazy

instalateriberan.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu