Ověřená firma

ALFIN, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 476 440 511

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte spolehlivou účetní firmu či kvalitního daňového, finančního nebo ekonomického poradce? Firma Alfin poskytuje ekonomické a poradenské služby již od roku 1992. S týmem 15 profesionálů a více než dvacetiletou praxí zajišťujeme odborné vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství a kompletní ekonomické a poradenské služby pro firmy českých i zahraničních vlastníků. Komunikace probíhá i v němčině nebo v angličtině.

Nabízíme vedení účetnictví pro podnikatelské subjekty i neziskové organizace, včetně zpracování daňových přiznání. Zpracování personální a mzdové agendy. Daňové poradenství, včetně zastupování na základě plné moci. Zpracování Studií proveditelností (dotace EU).

Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami. Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR.

Více informací o nás najdete na našich www stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat.

Služby

vedení účetnictví mzdové účetnictví a mzdová agenda daňové poradenství a zpracování daňových přiznání vedení daňové evidence studie, analýzy a výstupy pro management školení a lektorská činnost hodnocení ekonomické efektivnosti investic likvidace společností komunikace v němčině i angličtině

Kontakty

Telefony

+420 476 440 511 hlavní telefon
+420 476 700 323 Alt

Emaily

info@alfin.cz

Odkazy

www.alfin.cz website

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Klíčová slova

účetnictví daňová evidence likvidace firmy rekonstrukce účetnictví mzdy

Kategorie

Účetnictví

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu