Ověřená firma

ALFIN, spol. s r.o.

Ekonomické a poradenské služby.

0 (0 hodnocení)

+420 476 440 511

Popis činnosti

Hledáte spolehlivou účetní firmu či kvalitního daňového, finančního nebo ekonomického poradce? Kontaktujte naši firmu.

Firma Alfin poskytuje ekonomické a poradenské služby již od roku 1992. S týmem 15 profesionálů a více než dvacetiletou praxí zajišťujeme odborné vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové poradenství a kompletní ekonomické a poradenské služby pro firmy českých i zahraničních vlastníků. Komunikace probíhá i v němčině nebo v angličtině.

Nabízíme vedení účetnictví pro podnikatelské subjekty i neziskové organizace, včetně zpracování daňových přiznání. Zpracování personální a mzdové agendy. Daňové poradenství, včetně zastupování na základě plné moci. Zpracování Studií proveditelností (dotace EU).

Dlouholeté zkušenosti, diskrétnost a vysoká kvalifikace jsou našimi nejsilnějšími stránkami. Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR.

Více informací o nás najdete na našich www stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

vedení účetnictví mzdové účetnictví a mzdová agenda daňové poradenství a zpracování daňových přiznání vedení daňové evidence studie, analýzy a výstupy pro management školení a lektorská činnost hodnocení ekonomické efektivnosti investic likvidace společností komunikace v němčině i angličtině

Kontakty

Telefony

+420 476 440 511 hlavní telefon
+420 476 440 515 další telefon

Emaily

info@alfin.cz

Odkazy

www.alfin.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu