Psí sen o.s.

0 (0 hodnocení)

+420 728 653 353

Popis činnosti

CHCETE NÁM POMOCI?

Rádi bychom sdružili co nejvíce jednotlivců, ale i skupin na pomoc zvířatům do nějaké komunikační sítě. Čím více lidí se zapojí, tím více psů můžeme zachránit, najít jim domov a pomoci s jejich začleněním do společnosti. Touto cestou bychom si Vás tedy dovolili oslovit, máte-li zájem se zapojit, prosím, pomozte… Děkujeme Vám my jakožto zakladatelé a především naši chovanci z řad zvířectva.

POMOCI MŮŽETE NÁSLEDOVNĚ:


Poskytnutím dočasné péče
Materiální pomocí (deky, pelíšky, krmivo, hračky, obojky a vodítka, dezinfekce, antiparazitní přípravky, obzvláště pak plenkové podložky….)
Pomoc s propagací zvířat (umisťování na inzerce, sdílení na fb, topování, šířením mezi přáteli o našem os a jeho čekajících obyvatelích…)
Finanční podporou na transparentní účet 2500471625/2010 (účet je transparentní a kdykoliv do něj může každý nahlédnout kam peníze jdou, také se zveřejňují faktury, abyste věděli, že Vaše finance jdou skutečně tam, kam mají)


Převozem pejsků (může se stát, že k nám bude potřeba dopravit pejska z větší dálky a v tom případě velice uvítáme Vaši pomoc)Děkujeme za pomoc, ať už bude jakákoliv…velmi to pro nás znamená.

Služby

pomoc zvířatům

Kontakty

Telefony

+420 728 653 353 hlavní telefon
+420 733 261 180 další telefon

Emaily

o.s.psi@seznam.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

pomoc zvířatům záchrana zvířat týraná zvířata domov pro opuštěné psy šíření problematiky množení psů

Kategorie

Ochrana zvířat

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu