ESTOP, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 545 234 333

vedení firmy

Popis činnosti

Hlavní činností firmy ESTOP je prodej obkladů a dlažeb pro koupelny, kuchyně, chodby, haly nebo terasy a balkóny. Prodáváme obklady a dlažby ve všech cenových kategoriích a v mnoha barevných a velikostních variantách. Výběr obkladů a dlažeb není jednoduchou záležitostí a abychom zákazníkům usnadnili rozhodování, umíme jim zhotovit i 3D grafický návrh uzpůsobený přímo na jejich koupelnu, aby si lépe dokázali představit, jak to bude vypadat. I po výběru zboží naše služby nekončí, zajistíme i obkladačské práce nebo zapůjčíme kutilům obkladačské nářadí. Veškeré nakupené zboží také zavezme až na požadované místo určení.
Zajišťujeme kompletní realizaci nové, nebo rekonstrukci staré koupelny. Proto náš sortiment zahrnuje také kompletní vybavení koupelen a záchodů – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany a sprchy, vodovodní baterie atd.
Pro kutily, kteří si realizují stavební práce sami, nabízíme kromě nářadí pro obkladače i stavební chemii SCHOMBURG, nebo obkladové profily či izolace SCHLUTER SYSTEMS.
Naše působiště je především na jižní Moravě, na pobočkách v Brně, Tišnově a Sokolnicích je možné si naše zboží prohlédnout.

Produkty

obklady dlažby sanitární keramika koupelnový nábytek vany sprchové kouty vodovodní baterie stavební chemie obkladové profily izolace podlahové topení obkladačské nářadí

Služby

prodej odborné poradenství doprava

Kontakty

Telefony

+420 545 234 333 vedení firmy
+420 545 233 748 prodejna Brno

Emaily

info@estop.cz
brno@estop.cz

Odkazy

http://www.estop.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18
Čt 8 - 18
8 - 18
So 8 - 12

Klíčová slova

obklady - dlažby sanitární keramika koupelnové vybavení stavební chemie vodovodní baterie

Kategorie

Obklady

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu