Ověřená firma

VABERG spol. s r.o.

Jsme zakládajícím členem české asociace dražebníků.

0 (0 hodnocení)

+420 602 360 442

Popis činnosti

Naše firma VABERG spol. s r.o. nabízí realizace dobrovolných i nedobrovolných dražeb. Poskytujeme také služby pro insolvenční správce a likvidátory.

Při své činnosti přistupujeme k problémům klienta profesionálně, komplexně, individuálně a diskrétně tak, aby splnění zadání navrhovatele bylo dosaženo co nejrychleji. Ve své dražební činnosti spolupracujeme i se znalci a odhadci věcí movitých i nemovitých a advokátní kanceláří.

Společnost ve své dražební činnosti spolupracuje i se znalci a odhadci věcí movitých i nemovitých a advokátní kanceláří.

Při kalkulaci nákladů dražeb, výběrových řízení a stanovení výše odměny vychází naše společnost především z výsledků jednání s navrhovatelem, po důkladné analýze všech aspektů působících na předmět zpeněžení.

V případě, že se rozhodnete využít služeb společnosti VABERG spol. s r. o. rádi odpovíme na Vaše dotazy a nabídneme termín osobní schůzky.

Služby

dražby zajištění znaleckých posudků zajištění notářských služeb přímý prodej nemovitého a movitého majetku organizování výběrového řízení formou licitace organizování výběrového řízení obálkovou metodou organizování veřejné obchodní soutěže poradenství v oblasti insolvence a oddlužení organizování e-aukcí

Kontakty

Telefony

+420 602 360 442 hlavní telefon
+420 602 360 447 Mobile

Emaily

vaberg@vaberg.cz

Odkazy

www.vaberg.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu