Avanti Floors s.r.o – koberce Showroom Zličín

Váš spolehlivý partner. Pestrý výběr podlahových krytin. Záruka vysoké kvality.

0 (0 hodnocení)

+420 232 006 144

Prodejna

Popis činnosti

Během 25 let působení na trhu podlahových krytin, od roku 1992, firma AVANTI postupně vyrostla v jednoho z nejvýznamnějších dovozců podlahových krytin do České republiky.

S postupem času také rozšiřovala své prostory tak, aby její sortiment podlahových krytin byl dostupný i koncovým zákazníkům. Firma AVANTI vždy preferovala kvalitu před bezhlavou kvantitou. Stejně tak vždy byl standardem komplexní přístup od konzultace přes realizaci až po následné služby a servis všem zákazníkům bez rozdílu objemu objednávky.

Showroom podlah na Zličíně nabízí veškeré druhy podlahových krytin, jako jsou bytové a zátěžové koberce, koberce s individuálním designem, kobercové čtverce, čisticí zóny, bytové a zátěžové PVC, vinylové podlahy, laminátové a dřevěné podlahy, korek od renomovaných výrobců na přehledných stojanech či ručních vzornících.

Toto zboží lze objednat včetně dopravy do místa dodání nebo osobně odebrat na centrálním skladu, který je vzdálen od této prodejny pouze 7 km. Showroom zprostředkovává zpracování vašich stavebních projektů ohledně podlah a podlahářských prací, kdy přijímá podněty pro zpracování zakázek naším realizačním střediskem.

Zpracování takové kalkulace je u nás zdarma a nezávazné. Pokud se rozhodnete dle kalkulace, že realizaci budete chtít. Naše realizační středisko následně zajistí veškerý servis, týkající se instalace všech druhů podlahovin, od zaměření a odborné konzultace, přes výběr vhodné podlahoviny až po samotnou montáž, která je prováděna vlastními odborně vyškolenými pracovníky. Samozřejmostí jsou i návazné služby – údržba, čištění apod.

Váš spolehlivý partner, neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Koberce Běhouny Dětské koberce WC sety PVC Linoleum Vinyl Korek Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Čisticí rohože Umělé trávníky Stavební a dekorační prvky

Služby

Prodej koberců a podlah Pokládka plovoucí podlahy Pokládka vinylové podlahy Pokládka koberců Pokládka lina Obšívání koberců Renovace koberců Pokládky po celé ČR Velkoobchod

Kontakty

Telefony

+420 232 006 144 Prodejna

Emaily

zlicin@avanti-koberce.cz

Odkazy

www.avanti-koberce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu