Ověřená firma

Zemědělské družstvo Okrouhlička

Hlavní činností Zemědělského družstva Okrouhlička je pěstování brambor, obilovin, řepky, máku, z živočišné výroby pak mléko a hovězí maso.

0 (0 hodnocení)

+420 569 459 202

Popis činnosti

Naše zemědělské družstvo se specializuje jak na rostlinnou, tak na živočišnou výrobu. Chováme skot a zabýváme se prodejem telat k odchovu nebo k porážce. Hlavní činností našeho ZD je pěstování brambor, pšenice, ječmene, řepky, máku, z živočišné výroby pak mléko a hovězí maso.

Zemědělské družstvo obhospodařuje celkem 813,24 ha zemědělské půdy v nadmořské výšce od 430 m do 590 m. Z produkce obilovin je část sklizně určena k prodeji a část na krmné účely pro vlastní potřebu. Vlastníme posklizňovou linku na čištění obilovin s možností uskladnění 2/3 produkce.

Hlavní činností v živočišné výrobě je výroba mléka. Vedlejší činnost tvoří – prodej jalovic, telat, zástavového skotu a vyřazených krav. V současnosti vlastníme 250 ks dojnic s vlastním obratem stáda s produkcí 1,4 mil. kg mléka.

Brambory pěstujeme na ploše 80 ha. Jedná se jak o sadbové, tak konzumní brambory. Sadbu z části použijeme pro vlastní potřebu a z části prodáme. Brambory určené na konzum z části zobchodujeme již na podzim a větší část uskladníme a během zimního období dodáváme na zpracování.

Závodní kuchyň se nachází v administrativní budově. V pracovní dny vaříme 1 druh jídla s polévkou, a to pro zaměstnance, členy ZD i veřejnost.

Pokud chcete nakoupit kvalitní sadbové brambory či konzumní, obraťte se na nás. Určitě budete spokojeni.

Produkty

brambory pšenice ječmen řepka jalovice telata zástavový skot

Služby

prodej chov pěstování rostlinná výroba živočišná výroba bramborárna stravování

Kontakty

Telefony

+420 569 459 202 hlavní telefon

Emaily

zd.okrouhlicka@seznam.cz
zd.okrouhlicka@seznam.cz

Odkazy

zdokrouhlicka.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 12 13 - 16
Út 7 - 12 13 - 16
St 7 - 12 13 - 16
Čt 7 - 12 13 - 16
7 - 12 13 - 16 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

prodej brambor prodej telat zástavový skot zemědělské družstvo konzumní brambory rostlinná výroba živočišná výroba bramborárna stravování brambory telata družstvo Okrouhlička výroba osiv hostinská činnost chov ryb

Kategorie

Zemědělská výroba Brambory Zemědělské služby Zemědělské produkty

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu