Ověřená firma

Dětský klub Kodymka

Volnočasové a kulturně osvětové činnosti pro děti.

0 (0 hodnocení)

+420 739 657 535

Popis činnosti

Nabízíme celodenní vyžití pro děti různého věku. V malém kolektivu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti dle jeho věku, potřeb a zájmu. Školka je pro děti od dvou do šesti let, v historické usedlosti na Hampalce s velkou zahradou a zvířaty.

Prostory usedlosti Kodymka jakož i rozlehlá zahrada jsou jakoby stvořené i pro pořádání různých kulturních i vzdělávacích akcí. Prázdninová školka pro děti od dvou do šesti let.

Klub nabízí programy pro předškoláčky, školáčky i logopedickou prevenci pro nejmenší.

Z kroužků si mohou děti vybrat, např. výtvarný a ruční práce, hudební, chovatelský, vaření, keramický. Dále také kurzy flétny, kytary, klavíru, muzikálový zpěv, divadlo, rébusy, logické hry, tanec pro radost, kresby a malby, kurz angličtiny.

Program pro maminky s dětmi: jóga, jóga pro nejmenší. Dále nabízíme pohybový kroužek pro malé slečny - škola s míčem a základy gymnastiky.

Příměstské tábory Praha: hudební, chovatelský, letem světem, logopedický, výtvarný.

Služby

Kurzy flétny Kurzy klavíru Kurzy kytary Kurzy muzikálového zpěvu Cvičení pro maminky s dětmi Prázdninový provoz Příměstské tábory Odpolední kroužky a kurzy

Kontakty

Telefony

+420 739 657 535 hlavní telefon
+420 604 456 913 Mobil

Emaily

info@kodymka.cz

Odkazy

www.kodymka.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17

Klíčová slova

mateřská školka příměstské tábory zájmové kroužky a kurzy prázdninová školka kurzy pro rodiče s dětmi zooškolka dětský klub tábory pro děti předškolní vzdělávání MŠ Praha školka Praha prázdninová školka předškoláci dětský klub Praha Kodymka Praha

Kategorie

Školy mateřské, jesle Volný čas

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu