GreenWood, spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 606 726 776

Akční nabídka

Popis činnosti

Dodáváme mechanické i elektrické systémy otevírání oken a světlíků, ventilací a požárního odvětrání.

Stavební výplně od firmy Green Wood jsou vyráběny z moderních kompozitních materiálů, které jsou lehké, trvanlivé a zajišťují vynikající tepelnou izolaci.

Vyberte si tu správnou výplň pro Váš dům, okna, dveře, prosklené stěny, zimní zahrady a rolety - to vše bude jedním z výrazných architektonických prvků na Vašem domě.
Na výběr máte z tohoto nepřeberného množství našich produktů: hliníková okna, hliníkové dveře, prosklené stěny, zimní zahrady.

GreenWood spol. s r.o. aktivně působí na českém trhu už více než 20 let. Zabývá se prodejem a montáží fasádních systémů, stavebních výplní, systémů otevírání oken a požárního odvětrání od renomovaných evropských výrobců.

Společnost poskytuje odborné konzultační a pravidelné servisní služby po celé České republice dle potřeb klientů. Tým odborně vyškolených zaměstnanců spolehlivě a flexibilně řeší požadavky zákazníků. Každá nabídka je zpracována dle Vašich individuálních přání.

Kontaktní osoba:
Petr Moravec - jednatel
737 256 238, 606 726 776
greenwood@greenwood.cz

Produkty

J-Bond systém fasádní konstrukce kotvicí systémy stavební výplně otevírací systémy elektrické otevírací systémy mechanické otevírací systémy klasické pákové otevírací systémy kouřové clony mechanické, elektrické otvírání přirozené požární odvětrávání hliníková okna hliníkové dveře zimní zahrady prosklené stěny

Služby

opláštění budov prodej servis a revize revize požárního odvětrávání projekty a rekonstrukce technické konzultace design a řešení prostoru

Kontakty

Telefony

+420 606 726 776 hlavní telefon

Emaily

greenwood@greenwood.cz

Odkazy

http://www.greenwood.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

hliníková okna elektrické otvírače opláštění budov revize požárního odvětrávání mechanické otvírače systémy otevírání oken požární odvětrávání

Kategorie

Okna a okenice Zimní zahrady Zabezpečovací zařízení a systémy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu