KLENOTNICTVÍ, ZLATNICTVÍ, ŠPERKY NA ZAKÁZKU - Marek Rufert

Šperky si klienti mohou vybrat dle předložených katalogů, nebo jim mohu zhotovit výtvarné návrhy "ušité na míru" a podle nich vyrobit zcela originální šperk.

0 (0 hodnocení)

+420 603 815 210

Main

Popis činnosti

Nabízíme znalecké posudky a konzultace v oblasti drahých kovů, šperků, briliantů za účelem např.: pojištění, likvidace pojistných událostí, dědického řízení, reklamačního řízení, dražeb - aukcí, bankovních záruk apod.

Klenotnictví působí na trhu od roku 1990. Za dobu naší působnosti jsme uspokojili velké množství zákazníků. Kolekce originálních šperků prezentujeme na módních přehlídkách a tanečních show. Stálí zákazníci jsou zárukou naší kvality a výjimečnosti.

Nabízíme ruční zakázkovou výrobu šperků z drahých kovů, většinou v kombinaci s drahými kameny, originální šperky na zakázku, briliantové s přírodními kameny, klenoty, drahé kameny, vyrábíme snubní prsteny dle návrhu zákazníka, katalogu, nebo vám vytvoříme návrh na míru.

Produkty

briliantové šperky drahé kovy šperky šperky z bílého zlata originální šperky drahé kameny šperky z platiny šperky ze stříbra oroginální zakázkové šperky zakázkové šperky šperky na zakázku snubní prsteny brilianty diamant

Služby

zlatnické opravy restaurování čištění leštění šperků zasazování drahých kamenů opravy řetízků pozlacování rhodiování

Kontakty

Telefony

+420 603 815 210 Main
+420 603 815 210 Mobile

Emaily

marek@rufert.cz

Odkazy

http://www.rufert.cz website
www.rufert.cz/omne.html menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu