Popis činnosti

Firma ELZY Počátky spol. s r.o. působí na trhu přes 20 let a je nejvýznamnějším regionálním dodavatelem informačních, komunikačních a zabezpečovacích technologií.

Zajišťujeme kompletní odborný servis v rámci Vysočiny nejen firmám, ale i domácnostem. Nabízíme přístupové systémy, satelity a antény, hardware, software, zálohy dat, správu serveru, prodej počítačů a notebooků, elektronické zabezpečovací systémy, internetové připojení, IT, datové, elektrické rozvody.

Vývoj programů, řešení software, tvorba programového vybavení, projektování počítačových sítí, podnikové výpočetní systémy, zálohování dat, správa serveru, servisní služby, zprostředkování připojení k internetu, prodej výpočetní techniky, servis výpočetní techniky.

Produkty

Zabezpečovací a tísňové systém Kamerové systémy Elektronická požární signalizace Přístupové systémy Ozvučení a evakuační rozhlas Fyzická ostraha Recepční služby Datové sítě a kabeláže Záloha dat a bezpečnost Satelity, antény a TV Výpočetní technika a přílušenství Software Antivirová ochrana a licence Komunikační a informační technologie

Služby

Zabezpečení budov a objektů Zabezpečení počítačové sítě a dat Elektroinstalace Revize elektroinstalací Prodej hardware a software Rozvoz zboží Individuální přístup Poradenství Poskytujeme náhradní plnění

Kontakty

Telefony

+420 565 495 322 Main

Emaily

kadlec@elzy.cz

Odkazy

www.elzy.cz/ website
www.elzy.cz/podpora reservation
www.elzy.cz/sluzby menu
www.elzy.cz/kontakt order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu