AK JINDRA & PARTNERS, JUDr. Tomáš Jindra

0 (0 hodnocení)

+420 221 146 111

Popis činnosti

Nabídka služeb advokátní kanceláře se zaměřením především na obchodní právo a právo obchodních společností, právo duševního vlastnictví (průmyslové a autorské právo),soudní a rozhodčí řízení,finanční a pojišťovací právo, fúze a akvizice, insolvenční a konkurzní řízení, právo hospodářské soutěže, občanské právo, právo nemovitostí, právní služby v oblasti farmaceutického a zdravotního práva, pracovní právo, správní řízení, due diligence a další služby dle zadání klienta. V neposlední řadě poskytujeme klientům konzultace v trestním, občanském a rodinném právu.
Advokátní kancelář poskytuje vysoce profesionální a komplexní právní služby českým i zahraničním klientům od roku 1993 v českém,německém a anglickém jazyce.

Služby

obchodní právo právo duševního vlastnictví česká a mezinárodní (patentová a známková agenda) soudní a rozhodčí řízení finanční a pojištovací právo fúze a akvizice konkurzní a insolvenční řízení právo hospodářské soutěže pracovní právo občanské právo rodinné právo trestní právo advokátní úschova

Kontakty

Telefony

+420 221 146 111 hlavní telefon
+420 222 328 205 další telefon

Emaily

advokati@akssjm.cz

Odkazy

http://www.akssjm.cz

Kontakty

Klíčová slova

advokáti patentová a známková kancelář právo duševního vlastnictví obchodní občanské právo

Kategorie

Advokáti

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu