Eshop-bazény.cz

Ceny uvedeny včetně DPH, nad 4 000,- doprava zdarma.

0 (0 hodnocení)

+420 491 618 803

Popis činnosti

Nabízíme kompletní sortiment pro realizaci a provoz privátních bazénů. V našem obchodě můžete vybírat buď samotné bazény, jako jsou nafukovací bazény, nebo zapuštěné bazény ve stavebnicovém provedení, nebo můžete zvolit z množství nabízeného příslušenství pro bazény, jako jsou bazénové filtrace, bezchlorové úpravy vody v bazénu, světla do bazénu, schůdky pro bazény, ohřev vody v bazénu, vysavače pro bazény, protiproudy a jiné.

V internetovém obchodě Eshop-bazény.cz nabízíme aktuálně přes 800 položek pro všechny druhy bazénů. Pro rok 2013 jsme nově zařadili mimo jiné zastřešení bazénu vyráběné na míru těžkou bazénovou fólii DLW delifol nebo nové typy zařízení na slanou vodu v bazénu.

Pro slovenské zájemce o bazény je spuštěná slovenská verze našich stránek na doméně www.eshop-bazeny.sk, kde jsou ceny uvedené v EUR.

Pro pohodlné nakupování nabízíme dopravu zboží po celé ČR i možnost osobního vyzvednutí v naší kamenné prodejně v Jičíně. Pro objednávky převyšující 4 000 Kč je doprava po celé ČR zdarma.

Produkty

Bazény Schůdky k bazénům Zastřešení bazénů Bazénová chemie Fólie pro jezírka Filtrace Ruční vysavače Zakrytí hladiny Osazení Podhladinová světla Rozvaděče Tepelná čerpadla

Služby

E-shop Prodej

Kontakty

Telefony

+420 491 618 803 hlavní telefon
+420 776 856 033 Mobil
+420 491 618 804 Fax

Emaily

info@eshop-bazeny.cz

Odkazy

www.eshop-bazeny.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

bazény zastřešení bazénů bazénová chemie infra sauny fólie pro jezírka bazénové filtrace chemie do bazénu osazení bazénu

Kategorie

Bazény, sauny - výroba, prodej

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu