Ověřená firma

TRUE TRAC s.r.o.

Připoj naše auto kamery k tabletu a sleduj, co se děje za tvými zády. S Wi-Fi modulem je instalace snadná a aplikace zdarma pro Android i iOS.

0 (0 hodnocení)

+420 840 222 322

Popis činnosti

Hlavním záměrem společnosti je nabídnout motoristům řešení, která zajišťují bezpečnou jízdu, ochranu vozu a usnadňují cestování. Kromě služeb GPS střežení a online monitoringu vozů (systém TT TRACKING je založen na principu GSM/GPS komunikace) se specializujeme také na GPS navigační a monitorovací systémy, konkrétně GPS navigace a monitorovací auto kamery s příslušenstvím, jako jsou např. balíčky pro bezdrátový přenos video signálu nebo Wi-fi modul umožňující komunikaci kamer s chytrým telefonem.

Samozřejmostí je profesionální a cenově dostupná instalace všech našich produktů. Pro sektor B2B vyvíjíme a distribuujeme také propagační předměty spojené s prodejem vozů, a to pod značkou Showtime Autoproducts.

Jako jedni z mála na českém trhu máme vlastní tým R&D (research and development) specialistů, kteří jsou odpovědni za vývoj produktů, a to od prvopočátečního návrhu až po finální produkci. Kromě inovace klademe opravdu vysoké nároky na kvalitu našich produktů, a proto spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci.

Kontakty:
Zákaznická linka:
840 22 23 22
customer.service@true-trac.com

Technická podpora:
840 22 23 22
technical.service@true-trac.com

Produkty

Autoelektronika GPS lokátory Promo produkty Monitorovací systémy GPS navigace Monitorovací auto kamery

Služby

GPS střežení Monitoring vozu

Značky

TRUE TRAC TT TRACKING SHOWTIME

Kontakty

Telefony

+420 840 222 322 hlavní telefon

Emaily

info@true-trac.com
customer.service@true-trac.com
technical.service@true-trac.com
billing@true-trac.com

Odkazy

www.true-trac.com
www.tt-tracking.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu