Ověřená firma

DIAKONIE ČCE - Hospic CITADELA

Pomáháme tisícům lidí u nás i ve světě. Poskytujeme služby lidem s postižením, seniorům i lidem v různých krizových situacích. Spolu s Vámi chceme tvořit lepší svět.

0 (0 hodnocení)

+420 571 629 084

Recepce

Popis činnosti

Hospic Citadela poskytuje specializovanou paliativní péči nevyléčitelně nemocným a umírajícím lidem a sociální pobytové služby osobám, které pozbyly schopnost se samy o sebe postarat (hospicová péče - pro nemocné v preterminální a terminální fázi nevyléčitelného onemocnění, převážně onkologického).

Poskytujeme sociální služby pro osoby, jejichž zdravotní stav nevyžaduje hospitalizaci v nemocnici, ale je takový, že neumožňuje pobyt v domácím prostředí ani za pomoci rodiny a agentur domácí péče. Odlehčovací služby pro rodiny, které dlouhodobě pečují o člověka závislého na pomoci jiné osoby.

Domov se zvláštním režimem (§ 50 zákona 108/2006 Sb.):
Posláním Domova se zvláštním režimem Diakonie ČCE – hospice Citadela je vytvořit prostředí nahrazující domov lidem s chronickým duševním onemocněním, kteří potřebují trvalý dohled a pomoc jiného člověka. Služba je poskytována nepřetržitě v Domě sociálních služeb nedaleko centra města Valašské Meziříčí. Pobyt v domově není časově omezen.

Služby

HOSPICOVÁ PÉČE SOCIÁLNÍ SLUŽBY ODLEHČOVACÍ SLUŽBY DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

Kontakty

Telefony

+420 571 629 084 Recepce
+420 736 473 245 Sociální pracovnice
+420 571 629 085 FAX

Emaily

hospic@citadela.cz

Odkazy

www.citadela.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop Dnes

Nepřetržitý provoz po dobu celého roku

Klíčová slova

hospicová péče odlehčovací služby sociální služby domov se zvláštním režimem hospic hospic Citadela péče o seniory péče o seniory Valašské Meziříčí odlehčovací služby Valašské Meziříčí sociální služby Valašské Meziříčí senioři Valašské Meziříčí senioři Citadela pomoc pečujícím rodinám zdravotně sociální služby

Kategorie

Péče o seniory, o dlouhodobě a těžce nemocné Sociální služby Služby pro zdravotnictví

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu