Josef Gernat – INSTALA

Specializujeme se na veškeré instalatérské a topenářské práce, které poskytujeme s důrazem na kvalitu provedení a spokojenost zákazníka.

0 (0 hodnocení)

+420 602 451 287

Main

Popis činnosti

Naše firma INSTALA sídlí ve městě Česká Lípa a na trhu působí od roku 1992. Hlavní činností naší společnosti jsou instalatérské práce a zároveň i topenářské práce zahrnující dodávky a montáže tepelných čerpadel a solárních systémů.

Zákazníkům z města Česká Lípa i z širokého okolí nabízíme veškeré instalatérské práce, mezi které patří vodoinstalační práce, zdravotní instalace v objektech, kompletní rekonstrukce vody, vodovodních a kanalizačních přípojek, výměny rozvodů vody z plastických hmot, čistění svislé a ležaté kanalizace, dešťových svodů, kompletní rekonstrukce stoupaček v panelových domech, výměny WC, van, sifonů, baterií a umyvadel a další instalatérské práce.

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce:
- Komplexní rekonstrukce stoupaček v panelovém domě
- Vodovodní a kanalizační přípojky
- Výměny rozvodů vody z plastických hmot
- Kompletní rekonstrukce topení a vody
- Zdravotní instalace v objektech
- Podlahové vytápění firmy REHAU
- Havarijní služba (do hodiny na 10 km)

Součástí námi poskytovaných služeb jsou topenářské práce. Topenářské práce provádí naši zkušení zaměstnanci, kteří se specializují na montáž topných systémů, realizace topných rozvodů, teplovzdušné rozvody od krbových kamen, podlahové vytápění firmy REHAU, kompletní rekonstrukce topení, lití podlah anhydridem a mnoho dalšího.

V rámci našeho zaměření na topenářské práce dodáváme kvalitní tepelná čerpadla a solární systémy. V naší nabídce najdete tepelná čerpadla voda-vzduch i pozemní kolektory. Tepelná čerpadla si u nás můžete objednat včetně odborné montáže.

Solární systémy, stejně tak jako tepelná čerpadla, dodáváme za skvělé ceny. Solární systémy našim zákazníkům dle předchozí dohody také namontujeme. S výběrem solárních systémů vám rádi pomůžeme.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Podlahové vytápění firmy REHAU Přípojky Stoupačky v panelovém domě Solární systémy Tepelná čerpadla

Služby

Zdravotní instalace v objektech topení a vody z plastických hmot Veškeré instalatérské práce Havarijní služba do hodiny na 10 km Kompletní rekonstrukce Výměny rozvodů vody Vodovodní a kanalizační rozvody Veškeré topenářské práce Klempířské práce Zámečnické práce Elektrikářské práce (dodavatelsky)

Značky

REHAU

Kontakty

Telefony

+420 602 451 287 Main
+420 487 524 225 Fax

Emaily

instala.gernat@email.cz

Odkazy

www.instala.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu