Koza Matej Mgr. - advokát

0 (0 hodnocení)

+420 233 312 945

Popis činnosti

Tato mladá a dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář sídlící v administrativní budově na Praze 6 se od svého vzniku zaměřuje na komplexní právní servis v podobě efektivní podpory pro podnikatele i běžné lidi, kteří se v některých obchodních či životních situacích neobejdou bez kvalifikované právní pomoci. Posláním této kanceláře je poskytovat svým klientům efektivní a erudované právní služby, a tedy nacházet optimální řešení věci i co do finanční i časové náročnosti a zároveň podle možnosti maximálně respektovat potřeby a přání klientů.

Přesvědčte se sami, stačí využít sekce kontakt a sjednat si schůzku k nezávaznému projednávání podmínek vzájemné spolupráce, kdy rozhodnutí o případném využití služeb této advokátní kanceláře je jen a jen na Vás. Účelem této schůzky je zároveň upřesnění Vašich požadavků tak, aby Vám mohly být poskytnuty odpovídající právní služby k ochraně a prosazení Vašich práv a oprávněných zájmů.

Jednacími jazyky advokátní kanceláře jsou čeština, slovenština a angličtina, přičemž v těchto jazycích jsou poskytovány rovněž právní služby a poradenství, a také vypracovávány podklady a právní dokumenty.

Služby

obchodní právo korporátní právo občanské právo

Kontakty

Telefony

+420 233 312 945 hlavní telefon

Emaily

info@kozalegal.cz

Odkazy

www.kozalegal.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17 Dnes
9 - 17

Klíčová slova

advokát advokátní kancelář právní poradenství právní služby právník

Kategorie

Advokáti

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu