Ověřená firma

INNEX CZ s.r.o. - Showroom Luxembourg Plaza

Více než 200 kusů dekorativního i technického stínění do interiéru i exteriéru.

0 (0 hodnocení)

+420 244 404 304

Popis činnosti

Působíme na trhu již více než 10 let zejména v oblasti dekorativního a technického stínění interiéru a exteriéru. V posledních letech se naše aktivity rozrostly do oblasti nábytku a interiérového designu.

Nabízíme komplexní řešení pro koncového zákazníka, respektujeme individuální přístup a pracujeme rychle a pružně. Sortiment zahrnuje interiérové žaluzie, závěsy a záclony, twinrollo, silhouette, duette, vertikální žaluzie, římské rolety, rolety, plisé či panelové stěny.

Program pro exteriér nabízí venkovní žaluzie, sítě proti hmyzu, zipscreen rolety, předokenní žaluzie či předokenní rolety.

Dalším sortimentem, který u nás naleznete je nábytek, postele, záclony a závěsy, tapety, slunečníky, zrcadla, markýzy a různé doplňky do interiéru či exteriéru. Nabízíme komplexní řešení stínění zimní zahrady, lodžie či terasy. Dodáváme markýzy pro zimní zahrady.

V našem showroomu uvidíte funkční vzorky v reálných velikostech, katalogy, fotografie a konzultant, to vše vám pomůže vybrat sortiment, který splní vaše představy. Showroom je otevřen jak široké veřejnosti, tak architektům a designérům.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Horizontální žaluzie Záclony a závěsy Twinrollo Vertikální žaluzie Silhouette Římské rolety Plisé žaluzie Duette Panelové stěny Japonské posuvné stěny Střešní stínění Sítě proti hmyzu Venkovní žaluzie Venkovní rolety Screenové rolety Markýzy Kolejnice Garnýže Látkové a lamelové pergoly Pohovky Křesla Židle Stoly Postele Koberce Tapety Zrcadla Slunečníky

Služby

Showroom 330 m2 s funkčními vzorky reálných velikostí Zaměření a konzultace Odborná montáž Pozáruční servis

Značky

SITS SOVET Gravelli RENSON markilux MANUTTI somfy ROMA

Kontakty

Telefony

+420 244 404 304 hlavní telefon

Emaily

innex@innex.cz

Odkazy

www.innex.cz
instagram/innex

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu