Mateřská škola Radost - Holešov

0 (0 hodnocení)

+420 573 397 736

MŠ Holešov

Popis činnosti

Naše MŠ byla uvedena do provozu v roce 1972. Původně zde byla umístěna 2 oddělení jeslí a 2 třídy MŠ. Dnes jsou zde 4 třídy MŠ se zcela samostatnými vstupy, šatnami, příslušenstvím a ložnicemi. Velké, prostorné, na jih situované třídy dětem umožňují různorodé hravé i pracovní činnosti. Ke každé třídě je přičleněna krytá terasa, která umožňuje pobyt dětí na čerstvém vzduchu i za nepříznivého počasí. Budova je umístěna v rozlehlém, pečlivě udržovaném zahradním areálu. Ve vybavení zahrady preferujeme dřevo a přírodní materiály, velké stavby pro rozvoj fyzické zdatnosti a obratnosti dětí.

Celý objekt leží blízko centra města, uprostřed okolních zahrad, takže poskytuje kvalitní přírodní prostředí s výhledem do zeleně a stromů. Umístění i prostředí naší školy oceňujeme jako velmi přínosné a vhodné pro realizaci programu podpory zdraví naší MŠ. Od 1. 1. 2003 bylo k naší MŠ přičleněno odloučené pracoviště v Dobroticích. Zde je v budově bývalé malotřídní ZŠ umístěna 1 třída MŠ.

AKTIVITY: Pohyb pro zdraví, Rytmická a taneční průprava, Hry s vodou, Hry se zobcovou flétnou, výtvarné techniky, keramika, základy lidových řemesel, logopedie.

Služby

hry s vodou hra na zobcovou flétnu výtvarné techniky keramika pohybové a taneční činnosti předškolní vzdělávání

Kontakty

Telefony

+420 573 397 736 MŠ Holešov
+420 573 396 281 školní jídelna

Emaily

grohova@ms-radost.cz

Odkazy

www.ms-radost.cz

Kontakty

Klíčová slova

mateřská škola školka mateřská škola Dobrotice školka Dobrotice předškolní vzdělávání

Kategorie

Školy mateřské, jesle

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu