Mateřská škola Radost - Holešov

0 (0 hodnocení)

+420 573 397 736

MŠ Holešov

Popis činnosti

Naše MŠ byla uvedena do provozu v roce 1972. Původně zde byla umístěna 2 oddělení jeslí a 2 třídy MŠ. Dnes jsou zde 4 třídy MŠ se zcela samostatnými vstupy, šatnami, příslušenstvím a ložnicemi. Velké, prostorné, na jih situované třídy dětem umožňují různorodé hravé i pracovní činnosti. Ke každé třídě je přičleněna krytá terasa, která umožňuje pobyt dětí na čerstvém vzduchu i za nepříznivého počasí. Budova je umístěna v rozlehlém, pečlivě udržovaném zahradním areálu. Ve vybavení zahrady preferujeme dřevo a přírodní materiály, velké stavby pro rozvoj fyzické zdatnosti a obratnosti dětí.

Celý objekt leží blízko centra města, uprostřed okolních zahrad, takže poskytuje kvalitní přírodní prostředí s výhledem do zeleně a stromů. Umístění i prostředí naší školy oceňujeme jako velmi přínosné a vhodné pro realizaci programu podpory zdraví naší MŠ. Od 1. 1. 2003 bylo k naší MŠ přičleněno odloučené pracoviště v Dobroticích. Zde je v budově bývalé malotřídní ZŠ umístěna 1 třída MŠ.

AKTIVITY: Pohyb pro zdraví, Rytmická a taneční průprava, Hry s vodou, Hry se zobcovou flétnou, výtvarné techniky, keramika, základy lidových řemesel, logopedie.

Služby

hry s vodou hra na zobcovou flétnu výtvarné techniky keramika pohybové a taneční činnosti předškolní vzdělávání

Kontakty

Telefony

+420 573 397 736 MŠ Holešov
+420 573 396 281 školní jídelna

Emaily

grohova@ms-radost.cz

Odkazy

http://www.ms-radost.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu