Komplet Reko, s.r.o.

Jsme stavební firma specializovaná na kompletní rekonstrukce. Vysoká kvalita prací za rozumné ceny.

0 (0 hodnocení)

+420 774 899 797

Main

Popis činnosti

Jsme stavební firma zabývající se kompletními rekonstrukcemi bytů, domů a nebytových prostor. Máme zkušený tým a bohaté reference.

Naše firma nabízí kompletní rekonstrukce bytů a bytových jader, stavební práce, obkladačské práce (obklady a dlažby), malování, pokládka, plovoucí podlahy, obložkové dveře, posuvné dveře, elektroinstalace. Po stavební stránce jsme soběstačná stavební firma, schopná pružně reagovat vlastní kapacitou dle potřeb jednotlivých staveb.

Jsme schopni vlastními silami zajistit všechny hlavní stavební profese. Dále zabezpečit veškeré profese přidružené stavební výroby, a to klempířské, kominické, podlahářské, tesařské, malířské apod. Tím je umožněna plynulost výrobního toku realizovaných zakázek. Specializované práce jsou zabezpečovány prostřednictvím subdodavatelů, se kterými jsme navázali dlouhodobou a úzkou spolupráci, a od kterých je vyžadována stejně vysoká kvalita práce, jako se uplatňuje ve firmě KOMPLET REKO s.r.o.

Cílem naší společnosti KOMPLET REKO s.r.o. je maximální spokojenost zákazníka, proto máme ve svém týmu pouze profesionály, kteří jsou speciálně vyškoleni.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Nabízíme konzultaci, zaměření prostor a kalkulaci prací zdarma!

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Dlažby a obklady Tapety Malby Elektroinstalace Byty a bytová jádra Domy Nebytové prostory

Služby

Rekonstrukce Elektroinstalace Bourací práce Obkladačství Malování Tapetování Sádrokartonářství Technická správa budov Truhlářské práce Vodo-topo-plyn

Kontakty

Telefony

+420 774 899 797 Main
+420 606 086 292 Mobile

Emaily

info@kompletreko.cz

Odkazy

http://www.kompletreko.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu