Komunistická strana Čech a Moravy - Krajský výbor Praha

Základním programovým cílem KSČM je socialismus, demokratická společnost svobodných, rovnoprávných občanů, společnost politicky a hospodářsky pluralitní.

0 (0 hodnocení)

+420 222 897 471

KSČM Krajský výbor Praha

Akční nabídka

Popis činnosti

Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM) je právnickou osobou, působící na území České republiky. Podle volebních výsledků je zastoupena v Evropském parlamentu (Kateřina Konečná, předsedkyně ÚV KSČM, ve některých krajských zastupitelstvech a v mnoha zastupitelstev měst a obcí ČR.

Základním programovým cílem KSČM je socialismus, demokratická společnost svobodných, rovnoprávných občanů, společnost politicky a hospodářsky pluralitní. KSČM je stranou působící mezi občany a obhajující jejich oprávněné zájmy. Pracuje na základě kolektivnosti jednání a rozhodování, samosprávných principů a široké vnitrostranické demokracie.

Nedílnou součástí KSČM je její pražská organizace, která sdružuje deset obvodních organizací. V jejím čele stojí Krajský výbor, který zastupuje pražskou stranickou organizaci navenek. Analyzuje politické, ekonomické, sociální a kulturní otázky života občanů hl. m. Prahy, připravuje stanoviska a návrhy společného postupu KSČM k obhajobě jejich oprávněných zájmů a práv.

Služby

Komunistická strana Krajský výbor ÚV KSČM

Kontakty

Telefony

+420 222 897 471 KSČM Krajský výbor Praha
+420 222 897 111 ÚV KSČM
+420 222 897 111 Spojovatelka

Emaily

info@kscm.cz
prkscm@kscm.cz

Odkazy

www.halonoviny.cz
www.kscm.cz
www.praha.kscm.cz

Kontakty

Klíčová slova

Komunistická strana Komunistická strana Čech a Moravy Krajský výbor Praha Halo noviny KSČM Praha Levicová strana ÚV KSČM

Kategorie

Politické strany, hnutí

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu