Čištění odpadů Praha - Jan Fessl

Čištění odpadu a kanalizace Jan Fessl provádí v lokalitě Praha 9 a v jiných částech města monitoring, čištění, frézování a opravy kanalizační přípojky, šachty, jímky, trubek a potrubí.

100 (1 hodnocení)

+420 603 475 029

Čištění odpadů Praha - Jan Fessl

Popis činnosti

Ucpávají se Vám kanalizační trubky nebo odpadové potrubí? Zatéká Vám dešťová voda do objektu? Jste z Prahy 9 nebo jiné části Prahy? Pak je tu pro Vás Firma Jan Fessl, která se specializuje na revize, čištění, frézování, opravy a rekonstrukce kanalizace.

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1992. Ke své práci používáme nářadí Rothenberger. Poradíme si s čištěním odpadů, kanalizací, stoupaček a potrubí. Zvládneme vyčistit malé profily, jako jsou odtoky umyvadel, dřezů či WC, až po velké potrubí.

Dokážeme zpracovat zakázky po celé Praze, v případě domluvy dojedeme za Vámi po celé ČR.
Naší prioritou je individuální a profesionální přístup. Pracujeme rychle a kvalitně. V případě havárie přijedeme co nejrychleji a budeme se snažit minimalizovat vznikání větších škod.

Provádíme pravidelné prohlídky a revize odpadů a kanalizace pomocí inspekční kamery včetně záznamu na CD.

Nechte si provádět kontrolu kanalizace pravidelně a kontaktujte nás!

Produkty

Čištění odpadů Praha - Jan Fessl Čištění kanalizace Praha - Jan Fessl

Služby

čištění kanalizace frézování kanalizace - inkrusty, kořeny a beton havarijní čištění kanalizace čištění domovních stoupaček frézování odpadních stoupaček čištění domovních kanalizačních přípojek čištění koupelnových vpustí čištění bytových odpadů - WC, dřezy, umyvadla, vany atd. čištění dešťových svodů (gajgrů) čištění dvorních vpustí (gulí) opravy a odstranění závad revize - prohlídka kanalizace inspekční kamerou včetně záznamu na CD

Kontakty

Telefony

+420 603 475 029 Čištění odpadů Praha - Jan Fessl

Emaily

janfessl@seznam.cz Čištění odpadů Praha - Jan Fessl

Odkazy

www.cisteniodpadufessl.cz Čištění odpadů Praha - Jan Fessl

Hodnocení

  • 100 od , 24.07.2019 18:28
    Čištění odpadu a kanalizace Praha - Jan Fessl v lokalitě Praha 9 a i v jiných částech Prahy monitoring, čištění, frézování, opravy kanalizační přípojky, šachty, jímky, trubek a potrubí. Doporučuji. DE

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu