Ověřená firma

Moravskotřebovské dřevařské závody s.r.o.

Nakupujete přímo u výrobce, neplatíte marže případným dalším obchodníkům.

0 (0 hodnocení)

+420 603 819 887

Popis činnosti

Provádíme pilařskou výrobu a výrobu dřevěných obalů, sušení řeziva, prodej palubek a truhlářského řeziva. Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001.

Vyrobíme pro Vás prvky pro stavbu nových i rekonstruovaných střešních konstrukcí, jako jsou např. hranoly ve Vámi požadovaných profilech a délkách do 9 metrů, latě pro pokládku střešních krytin nebo hranoly pro výstavbu pergol a garážových stání.

Nabízíme boční omítané řezivo v tloušťce 24 mm, šířky 80 mm+, délky od 0,90 m do 4,00 m. Toto řezivo je vesměs uměle sušené na konečnou vlhkost 15 %. Řezivo je po vysušení prosté i škůdců, protože působením vysoké teploty dojde k jejich usmrcení. Toto řezivo nabízíme v několika kvalitách a tudíž i v různých cenových relacích.

Nabízíme i pořez kulatiny dodané zákazníkem. V případě zájmu jsme schopni provést impregnační nátěr námi vyrobených prvků. Vykupujeme kulatinu ve dřevinách smrk a borovice od menších vlastníků lesů, dopravu zajišťujeme.

Vyrobíme Vám profily a délky přesně podle Vašeho požadavku. Zajistíme Vám i dopravu nakoupeného materiálu. Nakupujete přímo u výrobce, neplatíte marže případným dalším obchodníkům!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hranoly Latě Řezivo Středové hraněné řezivo Omítané boční řezivo Speciální přepravní palety Palivo Palivový odpad Impregnační nátěry

Služby

Pila Výroba řeziva Sušení řeziva Pořez kulatiny Výkup kulatiny Doprava materiálu

Certifikáty

ISO 9001:2001

Kontakty

Telefony

+420 603 819 887 hlavní telefon
+420 461 316 715 Tel.

Emaily

mtdz.sro@tiscali.cz

Odkazy

www.mtdz.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 15
Út 6 - 15
St 6 - 15
Čt 6 - 15 Dnes
6 - 15

Klíčová slova

pilařská výroba prodej řeziva dřevěné obaly řezivo palubky pila výroba řeziva přepravní palety sušení řeziva palivový odpad pila Svitavy dřevařské závody Svitavy řezivo Svitavy hranoly Svitavy latě Svitavy palety Svitavy výkup kulatiny Svitavy prodej kulatiny Svitavy

Kategorie

Dřevo - zpracování Dřevařské výrobky Dřevo palivové Dřevo, dřevěné obklady

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu