Ověřená firma

PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Norsko • Švédsko • Finsko • Irsko • Aljaška • Kanada • Rusko • Maledivy • Chile • Výpravy pro jednotlivce

0 (0 hodnocení)

+420 266 610 273

Popis činnosti

Toužíte po rybaření v Norsku, Švédsku, na Aljašce nebo na Maledivách? Není nic snazšího, než se obrátit na cestovní kancelář PEPA!

Jsme rybářská cestovní kancelář založená v roce 1992. Od roku 1997 se až na výjimky zabýváme výhradně rybářskou turistikou a pořádáním rybářských expedic.

Do naší nabídky patří kompletní příprava a realizace rybářských pobytů a expedic pro jednotlivce i skupiny se zaměřením na následující osobně prověřené destinace: Norsko, Švédsko, Finsko, Irsko, Island, Rusko, Kamčatka, Indie, Maledivy, Kanada, Aljaška, Belize, Venezuela, Chile, Argentina, Namibie, Gabon, Keňa, Madagaskar a Mauritius.

Stálí zákazníci cestovní kanceláře PEPA mohou obdržet virtuální zákaznickou kartu. Držitelé karty mohou využívat zvláštních nabídek, účastnit se testovacích rybářských výprav a jsou zařazeni do systému slev, které cestovní kancelář PEPA poskytuje svým stálým klientům.

Během několika let práce cestovní kanceláře PEPA se nabídka rybářských zájezdů a výprav rychle rozrostla. Na pestrost naší nabídky, která je v České republice ojedinělá, má kladný vliv především spolupráce se švédskými, německými, švýcarskými a americkými partnery. Bez dobrých styků s renomovanými zahraničními agenturami se dnes nedá pokračovat ani v rybářské turistice.

Neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky www.rybolov.com!

Služby

příprava a realizace rybářských pobytů a expedic rybářská turistika přívlač muškaření mořský rybolov pronájem aut cestovní pojištění tranzitní noclehy

Kontakty

Telefony

+420 266 610 273 hlavní telefon
+420 281 861 073 další telefon
+420 602 262 676 mobilní telefon

Emaily

info@rybolov.com

Odkazy

www.rybolov.com

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 17:30 Dnes
Út 10 - 17:30
St 10 - 17:30
Čt 10 - 17:30
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

rybolov Norsko rybaření v Norsku rybaření na Aljašce rybaření ve Švédsku rybaření na Maledivách sportovní rybaření rybolov ve světě rybaření ve Finsku rybaření v Irsku rybaření v Kanadě rybaření v Rusku rybaření v Chile rybářské výpravy rybářské revíry ve světě světové rybářské revíry rybářská cestovní kancelář

Kategorie

Cestovní kanceláře a agentury Sportovní rybolov Rybáři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu