Ověřená firma

CHEMOTEX Děčín a.s.

Jsme pokračovatelem tradiční české chemické výroby.

0 (0 hodnocení)

+420 724 914 881

Popis činnosti

CHEMOTEX Děčín a.s. navázal na dlouholetou tradici chemické výroby, která je s Děčínem spjata už od roku 1900, kdy se v boletické továrně rozběhla první chemická výroba.

Ve své nabídce máme více než 200 druhů výrobků a všechny splňují ty nejpřísnější normy. Jsme tradičním českým výrobcem drogistických výrobků a kosmetiky.

Doposud jsme zaregistrovali 30 ochranných známek, které převážně využíváme jako obchodní označení našich výrobků. Náš sortiment průběžně inovujeme, přičemž klademe důraz na požadavky zákazníků, ale nezapomínáme ani na ochranu životního prostředí a ekologii.

Většinu produkce naší firmy v současnosti tvoří tenzidy a detergenty, chemikálie pro strojírenský, stavební, textilní a papírenský průmysl a také chemické speciality. Část produkce představuje rovněž spotřební chemie zastoupená řadou kosmetických, mycích a čistících přípravků.

Vyrábíme mnoho druhů výrobků z oblasti kosmetiky a drogerie a na český i zahraniční trh je dodáváme jak pod vlastní obchodní značkou, tak také ve značkách privátních. Naše výrobky se staly součástí sortimentu řetězců a velkoobchodních i maloobchodních distributorů, jakož i přímo úklidovým firmám, realizujícím svou činnost v oblasti úklidu různých subjektů a zařízení.

Naše výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí, splňují veškeré platné legislativní požadavky a nabízejí zajímavý poměr mezi kvalitou a cenou. Od počátku své existence klademe důraz na vývoj nových produktů. Ve vlastních laboratoři provádíme vývoj nových výrobků podle nejnovějších trendů, které neurčuje jen výzkum, ale také a především požadavky našich zákazníků.

Produkty

PRŮMYSLOVÁ CHEMIE Katalyzátory, aktivátory Čisticí prostředky pro stavebnictví Nátěrové hmoty Podlahoviny, pojiva, tmely Antikorozní nátěry Kyselina fenolsulfonová Odmašťovadla Emulgátory Tenzidy, povrchově aktivní látky Nemrznoucí směsi (MEG, MPG) Detergenty Inhibitory koroze Pryskyřice epoxidové, furalové Textilní pomocné přípravky KOSMETIKA A DROGERIE Drogistické zboží (mycí, čisticí prostředky a desinfekční přípravky) Kosmetika (šampony, mýdla)

Služby

Výroba Prodej

Značky

ALSON KORYNT EBOLIT RISTIN INDAKOR ALTARAN FLORE KALYP ALVOL ETOXON FLAVOL

Certifikáty

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001:2008 Osvědčení o managementu systému environmentální ochrany uplatňovaný organizací v souladu s ISO 14001:2004 Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ČSN EN ISO 22716:2007 Responsible Care - odpovědné podnikání v chemii

Kontakty

Telefony

+420 724 914 881 hlavní telefon
+420 412 709 222 další telefon
+420 412 547 200 FAX

Emaily

chemotex@chemotex.cz

Odkazy

www.chemotex.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu