Bláha Miloš

Veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

0 (0 hodnocení)

+420 604 966 386

Main

Popis činnosti

Nabízíme veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

Jsme držiteli certifikátu Danfoss - tepelná čerpadla a certifikátu pro montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron.

Působíme na trhu elektroinstalací již dlouhodobě a geograficky se specializujeme na Jičínsko, Mladoboleslavsko, dle dohody a velikosti zakázky i dále.

Našimi přednostmi jsou kvalita, spolehlivost, osobní přístup k zákazníkovi a odborné poradenství. Spokojený zákazník je tím nejlepším ukazatelem námi odvedené práce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o naše služeb, tak nás neváhejte kontaktovat. Kontaktovat nás můžete od pondělí do pátku. V případě havárie nebo neodkladné události zavolejte kdykoliv.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Hromosvody Elektronické zabezpečovací systémy EZS Veřejné osvětlení

Služby

Elektroinstalační práce Montáže hromosvodů Montáže elektrického zabezpečovacího systému EZS Výstavba, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení Výškové práce s montážní plošinou

Značky

Danfoss Jablotron

Certifikáty

Danfoss - tepelná čerpadla Montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron

Kontakty

Telefony

+420 604 966 386 Main

Emaily

elektroinstalace.m.blaha@seznam.cz

Odkazy

www.elektroinstalace-blaha.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu