Miloš Bláha

Veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

0 (0 hodnocení)

+420 604 966 386

Main

Popis činnosti

Nabízíme veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

Jsme držiteli certifikátu Danfoss - tepelná čerpadla a certifikátu pro montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron.

Působíme na trhu elektroinstalací již dlouhodobě a geograficky se specializujeme na Jičínsko, Mladoboleslavsko, dle dohody a velikosti zakázky i dále.

Našimi přednostmi jsou kvalita, spolehlivost, osobní přístup k zákazníkovi a odborné poradenství. Spokojený zákazník je tím nejlepším ukazatelem námi odvedené práce.

Produkty

Hromosvody Elektronické zabezpečovací systémy EZS Veřejné osvětlení

Služby

Elektroinstalační práce Montáže hromosvodů Montáže elektrického zabezpečovacího systému EZS Výstavba, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení Výškové práce s montážní plošinou

Značky

Danfoss Jablotron

Certifikáty

Danfoss - tepelná čerpadla Montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron

Kontakty

Telefony

+420 604 966 386 Main

Emaily

elektroinstalace.m.blaha@seznam.cz

Odkazy

http://www.elektroinstalace-blaha.cz website
http://www.elektroinstalace-blaha.cz menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu