Ověřená firma

Bláha Miloš

Veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

0 (0 hodnocení)

+420 604 966 386

Popis činnosti

Nabízíme veškeré elektroinstalace - bytové i průmyslové, montáže hromosvodů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, výstavby, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení, výškové práce s montážní plošinou, např. nátěry nebo ořezy strojů.

Jsme držiteli certifikátu Danfoss - tepelná čerpadla a certifikátu pro montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron.

Působíme na trhu elektroinstalací již dlouhodobě a geograficky se specializujeme na Jičínsko, Mladoboleslavsko, dle dohody a velikosti zakázky i dále.

Našimi přednostmi jsou kvalita, spolehlivost, osobní přístup k zákazníkovi a odborné poradenství. Spokojený zákazník je tím nejlepším ukazatelem námi odvedené práce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o naše služeb, tak nás neváhejte kontaktovat. Kontaktovat nás můžete od pondělí do pátku. V případě havárie nebo neodkladné události zavolejte kdykoliv.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hromosvody Elektronické zabezpečovací systémy EZS Veřejné osvětlení

Služby

Elektroinstalační práce Montáže hromosvodů Montáže elektrického zabezpečovacího systému EZS Výstavba, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení Výškové práce s montážní plošinou

Značky

Danfoss Jablotron

Certifikáty

Danfoss - tepelná čerpadla Montáž elektronických zabezpečovacích systémů firmy Jablotron

Kontakty

Telefony

+420 604 966 386 hlavní telefon

Emaily

elektroinstalace.m.blaha@seznam.cz

Odkazy

www.elektroinstalace-blaha.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu