CRAB Team s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 220 912 192

prodejna

Akční nabídka

Popis činnosti

Specialista na střešní nosiče, příčníky, pro osobní i užitková auta, autoboxy, střešní boxy, nosiče jízdních kol na střechu, nosiče kol na tažné zařízení, nosiče lyží a sněhové řetězy. Nabízíme rovněž autodoplňky jako např. plastové vložky do zavazadlového prostoru, autokosmetika, povinná výbava, aj. Zastupujeme domácí i světové výrobce jako jsou Atera, Hakr, Hapro, Kamei, Neumann, Piccola-M, ProRack, Thule, Pewag, Eurotrail, Kaminer, aj. Na našich kamenných prodejnách Thule Partner nabízíme servis a montáž výše uvedených výrobků. Prodejna v Praze je specializovaným centrem doplňků pro karavany a kempování, kde z produkce firmy Eurotrail nabízíme předstany pro karavany, kempingové skříňky, židle pro kemping, lehátka, koberce před karavany, obaly na zahradní nábytek, apod. V doplňkovém sortimentu máme v nabídce výrobky pro dům a zahradu jako např. krbové vysavače Kaminer, krbové nářadí, rotační mopy, aj.
Provozujeme internetový obchod stresni-nosice-shop.cz, na kterém zákazníci nejvíce oceňují rychlost dodání zboží, jelikož více než 90% nejprodávanějších položek máme trvale na skladech v Praze a Přerově.

Produkty

střešní nosiče střešní příčníky střešní boxy autoboxy sněhové řetězy nosiče kol střešní nosiče kol na tažné zařízení (za auto) popruhy a upínače zarážky břemen nosiče pro vodní sporty nosiče lyží a snowboardů doplňky pro kemping kempingové skříňky kempingové židle krbové vysavače

Služby

montáž a kompletace zásilková služba eshop opravy a záruční i pozáruční servis konzultace zdarma

Značky

Kamei Piccola-M Atera Wjenzek Hakr Pewag Thule EuroTrail Kaminer Westfalia Neumann Mafra Hapro Whispbar

Kontakty

Telefony

+420 220 912 192 prodejna
+420 607 413 951 prodejna

Emaily

info@crabteam.cz
praha@crabteam.cz

Odkazy

www.crabteam.cz

Kontakty

Klíčová slova

střešní nosiče nosič kol příčníky střešní box sněhové řetězy

Kategorie

Automobily - příslušenství a doplňky

Platební metody

  • MASTERCARD
  • hotově
  • VISA
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu