Vyšší odborná škola stavební a střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

0 (0 hodnocení)

+420 222 333 131

Popis činnosti

Jsme průmyslovou školou s mnohaletou úspěšnou tradicí a velmi dobrými výsledky ve vzdělávání svých žáků, jehož cílem je kvalitní příprava jak pro výkon povolání, tak pro další studium, zejména na VŠ technického typu.

Škola udržuje stálý kontakt s předními stavebními firmami, které prezentují nové stavební materiály a technologie na přednáškách ve školním informačním centru.

Škola je výhodně situována v centru města v bezprostředním dosahu prostředků MHD. Svým odborným zaměřením je spádovou školou nejen pro hlavní město Prahu, nýbrž též pro Středočeský kraj.


Nabízíme čtyřletý studijní obor vzdělání 36-47-M/01 Stavebnictví v denní formě se společným ročním základem, na který od druhého ročníku navazují tato volitelná zaměření:
- Architektura a stavebnictví
- Pozemní stavby
- Dopravní stavby
- Vodohospodářské a ekologické stavby
- BIM projektování

Cizí jazyky: angličtina, němčina, ruština.

3leté Vyšší odborné studium – obor Příprava a realizace staveb a obor Pozemní stavby - Téměř nulové budovy. Dále nabízíme rekvalifikační 2 leté studium Oceňování nemovitostí.

Služby

Architektura a stavitelství (ARS) Pozemní stavby (POS) Dopravní stavby (DOS) Vodohospodářské a ekologické stavby (VES) BIM projektování

Jazyky

angličtina němčina ruština

Kontakty

Telefony

+420 222 333 131 hlavní telefon

Emaily

kopecna@spsdusni.cz

Odkazy

www.spsdusni.cz website

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 70 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 7:50 - 17
Út 7:50 - 17
St 7:50 - 16 Dnes
Čt 7:50 - 17
7:50 - 16

Klíčová slova

Střední škola Dušní Stavební maturita Oceňování nemovitostí Vyšší odborná škola stavební Odborná škola stavební Průmyslová škola stavební Střední průmyslová škola stavební SPŠ Praha VOŠ stavební Praha Architektura Pozemní stavby Vodohospodářské a ekologické stavby Dopravní stavby SŠ Praha 1 Střední škola Praha 1 BIM projektování

Kategorie

Školy střední Školy vyšší odborné

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu