Ověřená firma

VRBKA střechy s.r.o.

Profesionální klempířství, tesařství a pokrývačství.

0 (0 hodnocení)

+420 382 226 000

Popis činnosti

Potřebujete položit střešní krytinu nebo jiné klempířské nebo pokrývačské práce? Kontaktujte naši firmu v Písku.

Firma VRBKA střechy s.r.o. vznikla teprve 1. 1. 2009, je však přímým pokračovatelem firmy Luboš Vrbka – stavební klempířství, kterou založil p. Luboš Vrbka zakládající člen Cechu klempířů a pokrývačů již v roce 1990.

VRBKA střechy s.r.o. tak mohla navázat na dlouholeté zkušenosti a znalosti v oboru. Během 20 let působení na trhu došlo k rozvoji firmy jak ekonomickému, tak i personálnímu a odbornému. Firma VRBKA střechy s.r.o. si již vybudovala své místo mezi firmami v oboru. Patří ke skupině malých firem s počtem zaměstnanců do 15 pracovníků, vyučených v oboru klempíř, pokrývač, pravidelně absolvujících odborná školení.

Zázemím firmy je vlastní areál s kompletně vybavenou klempířskou dílnou – stroje fy Schlebach – falcovačka, zakružovací stroj, 6m elektrická ohýbačka, s prostornými sklady vybavenými manipulační technikou, kancelářemi a zázemím pro zaměstnance. Již několik let spolupracuje se Středním odborným učilištěm v Písku - obor klempíř a zajišťuje odborný výcvik žáků na svých pracovištích.

Každá nová zakázka, každý požadavek investora je pro nás novou výzvou, která prověří naši připravenost, pružnost a odbornost.

Svým zákazníkům nabízíme pokládku všech druhů střešních krytin – betonové, pálené, vlákeno-cementové, asfaltové. Jsme schopni zajistit, navrhnout a provést i montáž povlakových krytin. Před montáží krytin Vám nabídneme širokou škálu druhů, modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině.

Provádíme veškeré klempířské práce spojené jak se střešním systémem – montáže okapů, svodů, výroba a montáž úžlabí, lemování, oplechování komínů, střešních výlezů a jiných prostupů.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

mobilní montážní plošina

Služby

klempířství pokrývačství

Značky

VELUX PLANNJA BRAMAC CEMBLIT KM BETA TONDACH PREFA RHEINZINK FAKRO

Kontakty

Telefony

+420 382 226 000 hlavní telefon
+420 603 462 655 další telefon
+420 603 538 747 mobilní telefon

Emaily

info@vrbka.cz
radkavrbkova@seznam.cz

Odkazy

www.vrbka.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30 Dnes
St 7 - 15:30
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

střechy Písek pokrývačství Písek klempířství Písek montážní plošina Písek střecha na klíč Písek mobilní montážní plošina střechy na klíč střechy pokrývačství klempířství pokrývač klempíř montážní plošina plechové krytiny opláštění fasád montáž povlakových plošin

Kategorie

Střechy Klempířství, klempíř Pokrývač

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu