Ověřená firma

VRBKA střechy s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 382 226 000

Akční nabídka

Popis činnosti

Firma VRBKA střechy s.r.o. vznikla teprve 1. 1. 2009, je však přímým pokračovatelem firmy Luboš Vrbka – stavební klempířství, kterou založil p. Luboš Vrbka zakládající člen Cechu klempířů a pokrývačů již v roce 1990. VRBKA střechy s.r.o. tak mohla navázat na dlouholeté zkušenosti a znalosti v oboru. Během 20 let působení na trhu došlo k rozvoji firmy jak ekonomickému, tak i personálnímu a odbornému. Firma VRBKA střechy s.r.o. si již vybudovala své místo mezi firmami v oboru. Patří ke skupině malých firem s počtem zaměstnanců do 15 pracovníků, vyučených v oboru klempíř, pokrývač, pravidelně absolvujících odborná školení. Zázemím firmy je vlastní areál s kompletně vybavenou klempířskou dílnou – stroje fy Schlebach – falcovačka, zakružovací stroj, 6m elektrická ohýbačka, …; s prostornými sklady vybavenými manipulační technikou, kancelářemi a zázemím pro zaměstnance. Již několik let spolupracuje se Středním odborným učilištěm v Písku - obor klempíř a zajišťuje odborný výcvik žáků na svých pracovištích.

Každá nová zakázka, každý požadavek investora je pro nás novou výzvou, která prověří naši připravenost, pružnost a odbornost.

Produkty

mobilní montážní plošina

Služby

klempířství pokrývačství

Značky

VELUX PLANNJA BRAMAC CEMBLIT KM BETA TONDACH PREFA RHEINZINK FAKRO

Kontakty

Telefony

+420 382 226 000 hlavní telefon

Emaily

info@vrbka.cz

Odkazy

www.vrbka.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30 Dnes
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30

Klíčová slova

střechy Písek pokrývačství Písek klempířství Písek montážní plošina Písek střecha na klíč Písek mobilní montážní plošina střechy na klíč střechy pokrývačství klempířství

Kategorie

Střechy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu