Ověřená firma

Jiří Svoboda - A.D.O.S.

Lepší se stěhovat, než vyhořet.

0 (0 hodnocení)

+420 606 168 895

Popis činnosti

Naši prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně vyškolený personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.
Firma Stěhování - A.D.O.S. Vám nabízí služby v oblasti stěhování, manipulace s těžkými břemeny a autodopravu. Firma Stěhování - A.D.O.S. se snaží vyhovět a přizpůsobit přepravní služby veškerým požadavkům našich klientů a zajistit individuální přístup každému z nich. Zajišťujeme přepravu z místa nakládky až na místo určení, a to vlastními vozy, nebo v případě rozměrnějších nákladů prostřednictvím smluvních dopravců.

Hlavním předpokladem zdárného přemístění břemene je dokonalé seznámení se s plánovanou transportní trasou, kde laikovi mohou některé detaily připadat nicotné, ale při samotné manipulaci mohou být rozhodující, minimálně pro dobu stěhováním strávenou a tím i finální cenu. Proto Vám nabízíme u stěhování těžších břemen (od cca 750 kg) a u stěhování náročnějších (schody, okna, balkóny) bezplatnou osobní prohlídku objektů v nichž se stěhování uskuteční a břemen, kterých se týká. Zde také posoudíme nutnost odborného vyjádření statika a stanovíme předběžnou cenu s ohledem na další možné náklady (statický posudek, práce autojeřábu, technické a stavební úpravy aj.).

Služby

stěhování přeprava autodoprava

Značky

A.D.O.S.

Kontakty

Telefony

+420 606 168 895 hlavní telefon
+420 321 022 773 další telefon

Emaily

info@stehovani-nymburk.cz

Odkazy

www.stehovani-nymburk.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu