Popis činnosti

S našimi výrobky se setkáváte každý den. Účtenky z obchodu, parkovací lístky, jízdenky v MHD, vstupenky do kin a divadel. Jenže ty lístečky se v pokladnách, terminálech, bankomatech či automatech nevezmou jen tak, někdo je musí vyrobit. A od toho je tu firma EPOS.

Specializujeme se na zpracování a potisk papíru do rolí, formulářů a lístků. Vyrábíme kotoučky pro záznamové a registrační přístroje, papírové kotoučky do pokladen a terminálů, do ruličkovačky mincí, lístky pro parkovací automaty, kotoučky do bankomatů, kotoučky pro digitální tachografy, lístky pro vyvolávací systémy, vstupenky do kin, divadel, aquaparků a dalších kulturních zařízení či na kulturní akce, jízdenky pro MHD a IDS.

Věnujeme se také velkoobchodní a maloobchodní činnosti s širokým sortimentem zboží pro provoz kanceláře, obchodu a potřeb pro školy. Současně nabízíme velký výběr obalového materiálu, který expedujeme především pro potřebu výrobních firem.

Ze Zlínského kraje distribuujeme papírové kotoučky, roličky, termopapír a další produkty do celé republiky, ale také na Slovensko, Polsko či Maďarsko. Vyzkoušejte naši rychlou a spolehlivou výrobu na míru i Vy!

Těšíme se i na vaši zakázku!

Produkty

Termokotoučky do pokladen a terminálů Vstupenky a lístky Jízdenky Kotoučky a lístky do parkovacích automatů Školní potřeby Kancelářské potřeby Drogerie a domácnost Obchod a restaurace Doprava, pošta, balení

Služby

Grafický návrh Perforace a výsek Barvení papíru Potisk rolí Ochranné prvky Číslování Převíjení a řezaní rolí Veřejné soutěže

Kontakty

Telefony

+420 577 901 159 hlavní telefon
+420 577 112 348 Fax

Emaily

epos@papirshop.cz

Odkazy

www.specialpapir.cz
www.papirshop.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu