Ověřená firma

Prague British International School, s.r.o.

A school where people want to be.

0 (0 hodnocení)

+420 226 096 200

Akční nabídka

Popis činnosti

Prague British International School, s.r.o. byla založena v roce 1992 pro děti z české i mezinárodní komunity. Naše škola nabízí velmi kvalitní mezinárodní vzdělání pro děti od 3 do 18 let.

Poskytujeme každému studentovi široké a vyvážené vzdělání v bezpečném a nápomocném prostředí, které podporuje radost z učení, silnou motivaci a excelenci. Těsně spolupracujeme v souladu s rodiči, a tak studentům umožňujeme, aby zcela naplnili svůj potenciál a rozvíjeli dovednosti, díky kterým budou nezávislými, soběstačnými dospělými, kteří budou mít úspěch v globální společnosti a budou se na ní podílet.


Welcome from the Heads of the Prague British School

PBS welcomes families of all nationalities and offers a quality British education in a truly international community. Every day over 900 pupils from almost 60 different countries attend PBS. This international environment gives PBS students a head start in our increasingly global world.

At PBS we are driven by a desire to create a learning environment that allows pupils to develop as strong independent thinkers and confident learners. We treat each pupil as an individual and work hard to ensure that every pupil who comes through our doors has the opportunity to excel and to realise their potential.

Služby

Základní škola s vyučováním v anglickém jazyce Primary school Senior school

Kontakty

Telefony

+420 226 096 200 hlavní telefon

Emaily

info@pbis.cz
admissions@pbis.cz

Odkazy

www.pbis.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Klíčová slova

jazyková škola základní škola střední škola školka anglická škola tábor podzimní tábor sport prázdniny pololetní Kamýk příměstský britská britský českobritská českobritský angličtina základka venkovní activity jazyková škola Praha anglická škola Praha jazyková škola v Praze

Kategorie

Školy se soukromým vyučováním Výuka jazyků Jazykové školy Školství

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu