Popis činnosti

Zpracováváme a prodáváme dřevo. Vyrábíme dřevěné obaly i palety. Podnikatelské předměty činnosti firmy jsou zahrnuty do systému managementu – tzn. jsou certifikovány dle norem ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001.

Naše společnost spolupracuje s mnoha tuzemskými i zahraničními odběrateli. Firma N + N reaguje na poptávku atypických palet a obalů. Cena je vždy předmětem jednání dle rozměrů, kvality řeziva a náročnosti výroby. Orientační cena dle množství zpracovaného řeziva se pohybuje od 4 500 Kč/m³.

Jsme velice flexibilní a naším hlavním cílem je vždy vyhovět všem odběratelům, nejen společnostem, ale i jednotlivcům. S ohledem na vlastní pořezovou kapacitu je pružné vyřizování zakázek a seriozní a vstřícné jednání se zákazníkem samozřejmostí.

Zaujala Vás naše nabídka produktů a služeb zejména dřevovýroby a zpracování dřeva? Neváhejte nás kontaktovat.

Produkty

Standardní a atypické palety Dřevěné obaly Řezivo Ekologické palivo (brikety)

Služby

Výroba standardních a atypických palet Dřevovýroba Zpracování dřevní hmoty Prodej ekologického paliva Služby v lesnictví a těžby dřeva Silniční motorová nákladní doprava Obchodní činnost Pořez kulatiny dle zakázek Pěstební a těžební činnost Broušení pilových pásů a kotoučů

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2001 ČSN EN ISO 14001

Kontakty

Telefony

+420 604 164 739 hlavní telefon

Emaily

info@nndrevovyroba.cz

Odkazy

www.nndrevovyroba.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu