Ověřená firma

MESIT machining, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 572 522 802

Popis činnosti

Naše firma se zabývá více než 60 let vývojem a výrobou vysoce specializovaných výrobků a systémů. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

Naše odvětví a obory:

Letectví a kosmonautika - Vlastní vývoj a výroba leteckých přístrojů je od založení základním pilířem koncernu. Spolupracujeme s vojenskými i civilními výzkumnými ústavy a školami.

Obranný průmysl - Jsme spolehlivý dodavatel Armády České republiky a také armád po celém světě. Vyvíjíme a vyrábíme systémy taktické komunikace, vozidlové interkomy a náhlavní soupravy.

Dopravní průmysl - jsme spolehlivý dodavatelé řídicích systémů a speciálních dílů pro automobilový průmysl a dopravní techniku.

Elektrotechnika - Vysoká náročnost zakázek, které realizujeme pro naše konečné produkty v rámci koncernu MESIT, je garancí té nejvyšší kvality a odbornosti pro naše zákazníky.

Strojírenství - Činnosti v oblasti strojírenství splňují ty nejvyšší nároky na zakázky v oblasti letecké, vojenské a dopravní techniky.

Inženýring, obchod a servis - Jsme jedním z nejvýznamnějších vývozců a dovozců letecké a vojenské techniky v České republice a spolehlivý prostředník v mezinárodních kontraktech.

Vzdělávání - Udržujeme vysokou úroveň odborného vzdělávání v elektrotechnických a strojírenských oborech.

Produkty

letecké přístroje a systémy vozidlové komunikační systémy specializované díly pro dopravní techniku elektromagnetické ventily mechanické díly pro letouny

Služby

podpora letounů modernizace letadel a vrtulníků výroba desek plošných spojů časoměrná technika osazování desek plošných spojů CNC obrábění povrchové úpravy kovů výroba přesných odlitků modernizace letišť obchod s leteckou a vojenskou technikou vzdělávání

Kontakty

Telefony

+420 572 522 802 hlavní telefon
+420 572 551 061 Fax

Emaily

machining@mesit.cz

Odkazy

www.mesit.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu