PES - Peněžní expresní service, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 224 222 937

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost PES - Peněžní expresní service® byla založena v roce 1997 se stoprocentně českým základním kapitálem. Od té doby prošla společnost dynamickým růstem a stala se jedničkou mezi poskytovateli služeb Western Union na českém trhu. Hlavním poskytovatelem služeb WESTERN UNION® pro Českou republiku se stala díky kvalitní a husté síti poboček, kterou vybudovala. V současné době jsou Vám služby k dispozici skoro v každém městě ČR v cestovních kancelářích, směnárnách, hotelech a na poštách.

Od roku 2011 jsme platební institucí s licencí u ČNB, která striktně dbá na dodržování všech zákonů, pravidel a norem, které jsou k získání této licence nutné a lze to tedy chápat jako garant kvality našich služeb.
Kvalitu našich služeb dokládá i třikrát získané ocenění CLUB 500, což je celosvětová soutež vybraných nejlepších poboček v rámci Western Union.

Služeb Western Union lze využít i na naší nově zrekonstruované pobočce v Praze v Jindřišské 7. Pobočka byla upravena tak, aby zákazníci byli rychle a kvalitně obslouženi a odcházeli od nás co nejvíce spokojeni.
Naši zákazníci mohou využít také služeb směnárny, která nabízí velmi příznivé kurzy a která je u nás dostupná bez dalších poplatků.

Služby

expresní překlady peněžní úschovy peněžní služby

Kontakty

Telefony

+420 224 222 937 hlavní telefon
+420 224 216 956 další telefon

Emaily

info@moneytransfer.cz

Odkazy

www.moneytransfer.cz

Kontakty

Kategorie

Finanční, investiční poradenství Směnárny

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu