Galerie výtvarného umění v Mostě, příspěvková organizace

Výstavní program realizujeme v suterénním výstavním sále gotického kostela Nanebevzetí Panny Marie,

0 (0 hodnocení)

+420 725 007 315

Popis činnosti

Zajišťujeme pořádání výstav moderního výtvarného umění. Svůj výstavní program galerie realizuje v suterénním výstavním sále gotického kostela Nanebevzetí Panny Marie, který velkolepou centrální dispozicí umožňuje rozsáhlé realizace malířských a sochařských retrospektivních výstav.

Kromě vybraných českých umělců galerie prezentuje i tvůrce zahraniční, kde se v poslední době zaměřuje zejména na oblast frankofonní, německou a finskou.

Cílem galerie je, aby návštěvník skrze prezentovaná umělecká díla a jejich estetickou kvalitu a uměleckou hodnotu, rozšířil a obohatil svůj cit k uměleckému dílu.

Galerie spolupracuje se širokou kulturní veřejností, především se zaměřuje na práci s mládeží, kde je cílem naučit mladé návštěvníky zodpovědnosti a vztahu k bohatému duchovnímu a kulturnímu dědictví a skrze něj rozšiřovat schopnost komunikace a tolerance.

Galerie výtvarného umění v Mostě pořádá soutěže pro školy. Na této stránce se budou objevovat jednotlivá díla studentů a zadání dalších soutěží. Cílem soutěží je projevit u mladé generace zájem o umění a o hodnoty, které reprezentuje.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

galerie výstavy výtvarné soutěže vernisáže

Kontakty

Telefony

+420 725 007 315 hlavní telefon
+420 725 007 316 Mobile

Emaily

gvumost@centrum.cz

Odkazy

www.gvum.cz
www.galeriemost.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu