Ověřená firma

Miroslav Janeček - Zařízení pro masný a pekárenský průmysl

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na této stránce a nechte si vybavit pekárnu našimi výrobky!

0 (0 hodnocení)

+420 777 888 098

Popis činnosti

Vlastníte pekárnu a potřebujete pro pohodlný provoz vozíky pod přepravky, stojany či jiné zařízení? Vybavení pekáren zařizuje firma JANEČEK Slatiňany po celé ČR. Stačí nás kontaktovat.

Firma JANEČEK se zabývá výrobou a opravami zařízení pro masokombináty, jatka a zpracovatele masa. Dále pak pro pekárenský průmysl, nabízí výrobu klecí, stojanů, stolů, vozíků pod přepravky do rotačních pecí a jiného zařízení v provedení nerez nebo žárově zinkovaný.

Mezi naše produkty, které vyrábíme, patří např. závěsné háky, koše na droby, vozíky pod přepravky, závěsné stromečky, udírenské vozíky, vozíky na přepravu koček, nerezové stoly a další viz www.janecek.sf.cz.

Působíme po celé ČR. Služby je třeba objednat s předstihem 2 týdny, pokud se jedná o větší objednávku je třeba objednat minimálně 30 dní dopředu.

Každý výrobek je jiný a od toho se odvíjí cena. Výrobky rozvážíme vlastním autem nebo přepravní službou. Vše po domluvě se zákazníkem.

Produkty

klece do pecí stojany stoly vozíky pod přepravky pečící plechy

Služby

výroba pro pekárenský průmysl

Kontakty

Telefony

+420 777 888 098 hlavní telefon
+420 469 682 479 FAX

Emaily

janecek.z@centrum.cz

Odkazy

www.vybaveni-pekaren.cz
www.janecek.sf.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu