geoobchod, s.r.o.

Nabízíme sortiment geodetických, navigačních a stavebních přístrojů a pomůcek.

0 (0 hodnocení)

+420 466 644 665

Main

Popis činnosti

Jsme společností, která je tvořena odborníky z oblastí geodezie, stavebnictví a metrologie a která chce nabízet jen nejkvalitnější zboží a služby.

Na český trh dovážíme výrobky Spectra Precision (dřive ASHTECH, THALES Navigation, MAGELLAN), SOUTH, NOVATEL, NEDO, BMI a NOVATEL. Dále nabízíme repasované geodetické pomůcky světových výrobců TOPCON, SOKKIA, MAGELLAN, VOLMOS, LEICA, NIKON, PENTAX, PLASTMARK, BMI.

Servisní a kalibrační středisko v Pardubicích, Plzni a nově i Praze nabízí kompletní služby na poli oprav a kalibrací. Naše firma je k dispozici všem, kteří si zavádí řízení jakosti. Již dnes provádíme opravy dle postupů oprav jednotlivých výrobců a při kalibracích jsou dodržovány veškeré platné normy a standardy.

Produkty

GPS a GNSS přijímače Navigace a mapy Laserové dálkoměry Měřicí kolečka Stavební lasery Nivelační přístroje Teodolity Totální stanice Záznamníky a kontrolery Měřicí latě Nivelační latě Stativy Úhloměry a sklonoměry Vodováhy Metry a pásma Stabilizace Vysílačky Podložky a centrovače Hranoly Výtyčky Kolejnice a jeřábovky Měřicí technika NEDO Satelitní komunikace Drony 3D skenery Námořní elektronika Geodetické programy Geoklinika

Služby

Prodej E-shop Poradenství Opravy a servis Půjčovna

Značky

Spectra Precision SOUTH NOVATEL NEDO BMI TOPCON SOKKIA MAGELLAN VOLMOS LEICA NIKON PENTAX PLASTMARK

Kontakty

Telefony

+420 466 644 665 Main
+420 800 123 228 Alt
+420 466 644 665 Fax
+420 800 123 228 Toll Free

Emaily

info@geoobchod.cz

Odkazy

http://www.geoobchod.cz website
www.geoobchod.cz/cs/all-products menu

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu