ManpowerGroup s.r.o.

Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

0 (0 hodnocení)

+420 242 499 370

Popis činnosti

Společnost ManpowerGroup™ je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešeni na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost.

Jsme personální společnost, která nabízí nabídku práce, vyhledávání zaměstnanců do TPP, temporary help a poskytuje personální poradenství. Dělíme se o naše znalosti, zkušenosti a informace tak, že každému umíme poradit co je a co bude aktuální v současném světě práce.

Aktivně podporujeme rozvoj a využívání našich zkušeností, abychom zlepšovali naše vztahy, nabízená řešení a poskytované služby.

ManpowerGroup poskytuje svá řešení v rámci svých společnosti ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

Jsme na špičce vývoje ve světě práce. Snažíme se neustále inovovat, být průkopníky a vyvíjet se. Nastavujeme normy vedoucí k hledání nových a lepších způsobů, jak věci dělat.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Nabídka práce Volná pracovní místa Personální poradenství Kariérní poradna

Kontakty

Telefony

+420 242 499 370 hlavní telefon
+420 296 370 728 Fax

Emaily

headoffice@manpower.cz

Odkazy

www.manpower.cz
www.instagram/manpowergroup

Facebook

Kontakty

Otevírací doba:

Po 08 - 17
Út 08 - 17
St 08 - 17
Čt 08 - 17
08 - 17 Dnes
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

práce nabídka práce pracovní nabídky personální poradenství hledání práce zaměstnání manpower pracovní místa volná pracovní místa nabídka práce Praha práce Praha personální agentura Praha pracovní místa Praha agentura práce Praha manpower Praha

Kategorie

Personální poradenství, agentury práce Pracovní poradenství

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu