Ověřená firma

Zemědělské družstvo NOVA Dříteň

ROSTLINNÁ VÝROBA - ZEMĚDĚLSKÁ VÝROBA - TECHNICKÉ SLUŽBY

0 (0 hodnocení)

+420 387 991 133

Popis činnosti

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou.

Zemědělské družstvo NOVA Dříteň hospodaří v bramborářské oblasti s průměrnou nadmořskou výškou 420 m n. m. Při založení družstva byla obhospodařována výměra zemědělské půdy 2800ha, postupem čau v důsledku vydávání půdy do soukromého vlastnictví došlo k úbytku a to na současných 2517 ha, z toho 2043 ha orné. Zbytek výměry tvoří trvalé travní porosty. Z obilovin pěstujeme pšenici ozimou, jarní ječmen, ječmen ozimý, tritikále a oves. Kukuřici pěstujeme na 315 ha. Menší část produkce se prodává ve formě tržních plodin, jako jsou potravinářská pšenice, řepka, sladovnický ječmen, oves nahá. Ke skladování produkce už delší dobu využíváme tři posklizňové linky a haly s celkovou skladovací kapacitou 5 000 t.

Naše středisko zajišťuje provoz rostlinné i živočišné výroby a také opravárenství. Máme vlastní čerpací stanici PHM. Provozní poruchy se opravují v podnikové dílně, náročnější opravy řeší autorizované servisy. Sklad náhradních dílů obsahuje zásoby nejnutnějších dílů pro všechny zemědělské a provozní sektory podniku.

V současné době chováme pouze skot, dlouhodobě nízké ceny jatečních prasat a nezájem o toto odvětví nám neumožňovaly nadále chov prasat dotovat. Od počátku se zaměřujeme na chov kombinovaného českého strakatého skotu. Důvodem je velmi dobrá dojivost, obsah tuku a bílkovin. Souběžné pravidelné tržby za mléko i maso nám pomáhají eliminovat poklesy cen jednotlivých komodit v zemědělství.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

obilí mléko řepka olejná krmiva dobytek pšenice ječmen oves kukuřice

Služby

výroba prodej oprava strojů půjčovna strojů prodej dobytka prodej mléka prodej řepky olejné prodej krmiv

Kontakty

Telefony

+420 387 991 133 hlavní telefon
+420 387 991 124 další telefon

Emaily

zdnova@volny.cz

Odkazy

www.zdnovadriten.webnode.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 15:30
Út 07 - 15:30 Dnes
St 07 - 15:30
Čt 07 - 15:30
07 - 15:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

prodej zemědělských komodit nákup, prodej krmiva prodej obilí prodej býků zemědělské služby zemědělská výroba zemědělské družstvo družstvo družstvo Dříteň zemědělské družstvo Dříteň rostlinná výroba živočišná výroba živočišná výroba Dříteň rostlinná výroba Dříteň chov skotu jarní ječmen pšenice ječmen ozimý tritikale oves kukuřice řepka

Kategorie

Zemědělská výroba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu