ZADO Energetic s.r.o.

Naším nosným výrobním programem je výroba stožárů veřejného osvětlení, ocelových konstrukcí a výstavba průmyslových objektů.

0 (0 hodnocení)

+420 376 310 155

Akční nabídka

Popis činnosti

Poptáváte ocelové konstrukce? Firma ZADO Energetic s.r.o. je český výrobně-stavební a strojírenský podnik, jehož nosným výrobním programem je výroba stožárů veřejného osvětlení, ocelových konstrukcí a výstavba průmyslových objektů.

Také se zabýváme prodejem ocelových svařovaných konstrukčních trubek. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, sloupy veřejného osvětlení s příslušenstvím, příhradové energetické stožáry do 35 kW, trakční a atypické sloupy.

Dále také provádíme povrchové úpravy nátěry, metalizací nástřikem i ponorem, vyrábíme ocelové stavební části, vrata, vrátka a plotové díly. Provádíme stavby průmyslových objektů a průmyslové montáže. Provozujeme také autodopravu.

Více informací naleznete na našich stránkách www.zado-energetic.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stožáry veřejného osvětlení Ocelové konstrukce Vrata

Služby

Zakázková výroba Oplocování pozemků Prodej ocelových svařovaných trubek Výstavba průmyslových objektů Svařování ocelových konstrukcí Výroba ocelových palet Osvětlovací stožáry Zinkování Zámečnické práce Svářečské práce Práce na lisu

Kontakty

Telefony

+420 376 310 155 hlavní telefon
+420 731 410 998 Mobil

Emaily

info@zado-energetic.cz
vackova@zado-energetic.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu