Hudební škola YAMAHA

0 (0 hodnocení)

+420 777 634 455

Akční nabídka

Popis činnosti

Hudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700 000 žáky a 20 000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Dnešní nabídka Hudební školy YAMAHA představuje široké spektrum vyučovacích oborů pro děti již od 4 měsíců, mládež, dospělé i seniory. Obsáhlé vyučovací koncepty a metody, odpovídající věku dětí, umožňují, aby právě otevřená „vývojová časová okna“ byla optimálně využita.

Mladiství i dospělí mohou prostřednictvím rozmanitých nástrojů uskutečnit svá přání z jakýchkoli hudebních žánrů od baroka po rock.
Nabídka hudebních oborů je k dispozici na našich pobočkách: Praha 5, 7, Příbram, Dobříš, Mníšek pod Brdy, Dobřichovice, Kladno, Hostivice, Rudná, Chýně, Brandýs nad Labem.
Pro více informací o našich vyučovacích programech navštivte naše webové stránky.


Dětský koutek ToLeDo.

Chceme nabídnout volnočasové aktivity maminkám s malými dětmi, školákům, studentům, ale i dospělým.

Rádi bychom vytvořili příjemné „rodinné“ prostředí, kde se vedle volných her a povídání maminek snažíme rozvíjet také tvořivé aktivity, ať už výtvarné či hudební, vždy přizpůsobené věku dětí, které nevyžadují mimořádný talent, jen chuť společně zkoušet něco nového. Zkrátka nepřijde ani zdravý pohyb – nabízíme cvičení pro vaše ratolesti. V naší nabídce naleznete také pravidelné hlídání dětí, které jistě maminky ocení. Nepravidelně pak můžete ve volnočasovém klubu vyslechnout přednášku nebo se zúčastnit nějaké víkendové či prázdninové akce pro rodiny s dětmi.

Pro více informací o našich programech navštivte naše webové stránky.

Produkty

Robátka (od 4 do 18 měsíců) Rytmické krůčky (od 4 do 6 let) Fun Key Kids (od 6 do 8 let) Fun Key (od 8 let, mládež a dospělé) Zobcová flétna Kytara Pop zpěv

Služby

Hudební škola Hudební obory Dětský koutek Mini školička Montessori klubík - hlídání dětí s prvky Montessori Kroužky pro maminky s dětmi Dětské narozeninové párty Sdílená kancelář - prostor pro maminky k práci

Kontakty

Telefony

+420 777 634 455 hlavní telefon

Emaily

yamaha13@atlas.cz
yamaha.tld@seznam.cz

Odkazy

http://www.yamahaskola.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu