Ověřená firma

Randstad s.r.o.

Utváříme svět práce.

0 (0 hodnocení)

+420 222 210 013

Popis činnosti

Jsme česká personální agentura s mezinárodním zázemím. Naše činnost je jednoduchá: hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Nabízíme práci a brigády na dlouhodobé i krátkodobé úvazky. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Randstad je celosvětovou dvojkou v poskytování personálně-poradenských služeb, jako je agenturní zaměstnávání, vyhledávání zaměstnanců na stálé úvazky, specializovaná HR řešení na míru klienta, outsourcing odborníků a podobně. V České republice máme široké zastoupení – na našich 12 samostatných pobočkách a 14 on site řešeních v sídlech klientů pracuje 205 profesionálů. Pro více než 600 našich klientů jsme v loňském roce obsadili přes 19 000 agenturních zaměstnanců a vyhledali 667 zaměstnanců na stálé pracovní úvazky.

Služby

personální poradenství

Kontakty

Telefony

+420 222 210 013 hlavní telefon

Emaily

randstad@randstad.cz

Odkazy

www.randstad.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18
Čt 8 - 18
8 - 18 Dnes

Klíčová slova

personální poradenství Randstad agenturní zaměstnávání personální služby výběr pracovníků brigády hledání práce práce Praha uchazeč práce nabídka práce Praha brigády Praha dělnické profese

Kategorie

Personální poradenství, agentury práce

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu