Randstad HR Solutions s.r.o.

Váš partner ve světě práce.

0 (0 hodnocení)

+420 222 210 013

Main

Popis činnosti

Jsme česká personální agentura s mezinárodním zázemím. Naše činnost je jednoduchá - hledáme lidem práci a firmám zaměstnance.

Nabízíme práci a brigády na dlouhodobé i krátkodobé úvazky. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Randstad je celosvětovou dvojkou v poskytování personálně-poradenských služeb, jako je agenturní zaměstnávání, vyhledávání zaměstnanců na stálé úvazky, specializovaná HR řešení na míru klienta, outsourcing odborníků a podobně.

V České republice máme široké zastoupení – na našich 12 samostatných pobočkách a 14 on site řešeních v sídlech klientů pracuje 170 profesionálů. _

Služby

Personální poradenství Agenturní zaměstnávání RPO Outsourcing lidských zdrojů

Členství v profesních spolcích

AMCHAM APPS AFI

Kontakty

Telefony

+420 222 210 013 Main

Emaily

randstad@randstad.cz

Odkazy

http://www.randstad.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17

Klíčová slova

personální poradenství Práce Randstad agenturní zaměstnávání personální služby výběr pracovníků brigády hledání práce práce Praha uchazeč práce nabídka práce Praha brigády Praha dělnické profese

Kategorie

Personální poradenství, agentury práce

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu