Ověřená firma

Mystic Constructions, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 777 820 120

Popis činnosti

Provádíme kompletní realizace skateparku včetně projektové dokumentace. Specializujeme se na návrhy designu a výrobu překážek pro skateboarding. Snowboarding, in-line.

Nejvíce parků stavíme pro města, městské částí a obce. Nabízíme KOVOVÉ PARKY, kde technologie je vhodná na venkovní použití, BETONOVÉ A CELOBETONOVÉ SKATEPARKY, HPL POVRCH, který je často používán pro výrobu velkých radiusů a skateparků pro BMX. Povrch je absolutně hladký a nepodléhá povětrnostním vlivům a v neposlední řadě DŘEVĚNÉ PARKY, u nichž je potřeba si uvědomit, že dřevo podléhá povětrnostním vlivům, a proto doporučujeme mít tyto skateparky zastřešené nebo uvnitř budov.

Jako jediná firma v ČR navrhujeme a stavíme celobetonové skateparky (monolit). Na konstrukci používáme povrchy Mystic Pro - HPL, které byly použity pro závody světového poháru ve skateboardingu.

Projektujeme celobetonové skateparky bazénové typu, street plazy, skateboardové spoty, bazény a všechny jejich kombinace. U těchto betonových skateparků je nejdůležitější design a poté taky provedení samotné stavby, protože každá chyba v designu může znehodnotit funkčnost betonového skateparku. Technické provedení - stavba betonového parku je velice specifická a 100 % povrchu je ruční práce. Kvalitní a funkční betonový skatepark postaví jen lidé, kteří sami jezdí a mají zkušenosti s technologií betonu.

Vzhledem k dlouhé životnosti a odolnosti je betonový skatepark velice vhodný pro města a obce. V současné době nejlepší materiál na stavbu skateparku, jednak z nekonečné možnosti kombinovat, tvary, plochy, úrovně a také jednotlivé části, které vytvoří jedinečný skatepark.

Kontaktní osoby:
Radomír Teichmann – jednatel
Mobil+420 777 820 120
E-mailinfo@skateparky.cz

Produkty

Kovové parky, skateparky Betonové skateparky HPL povrch Dřevěné parky

Služby

realizace skateparků projektování skateparků návrhy a tvorba překážek celobetonové skateparky

Kontakty

Telefony

+420 777 820 120 hlavní telefon

Emaily

info@skateparky.cz

Odkazy

www.skateparky.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

skatepark skate dráhy realizace výstavba projekty návrhy skateparků celobetonové skateparky sportovní zařízení

Kategorie

Sportovní areály, hřiště

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu