HERVIS Praha - Centrum Chodov

Radost z pohybu a lepší životní pocit.

0 (0 hodnocení)

+420 272 656 387

Jaroslav Dlouhý

Popis činnosti

V Hervisu Vám nabídneme vše, co pro sport na jakékoliv úrovni potřebujete! Díky kombinaci eshopu a poboček po celé zemi vám můžeme vždy nabídnout maximální servis za skvělé ceny.

Hervis se svými prodejnami patří mezi největší české obchody se sportovním zbožím. Volně podle hesla Get movin' symbolizuje HERVIS radost z pohybu a lepší životní pocit. Hervis Sports plně sází na orientaci na značky a spoléhá se na zboží předních tuzemských a zahraničních výrobců. A to za nejlepší cenu.

Naším deklarovaným cílem je být dosažitelný pro všechny spotřebitele. To vše je Hervis koncept Store - Mobile - Online. S Hervisem tak můžete být milovník procházek, nadšený běžec nebo rekreační lyžař!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Běžecká obuv Volnočasová obuv Outdoor obuv Zimní obuv Fotbalová obuv Obuv na tenis, golf Outdoor oblečení Fitness oblečení Lyžařské oblečení Kalhoty Hodinky a navigace Sjezdové lyže Snowboardy Fitness stroje a příslušenství Jízdní kola Saně a boby Cyklolpříslušenství Helmy

Služby

Prodej sportovních potřeb E-shop Průvodce velikostmi Bezplatné vrácení zboží Doprava zdarma na prodejnu

Značky

Adidas Asics Converse Merrell Nike Puma Rock Spring Salomon Skechers Benger Dynafit Jack & Jones Kilimanjaro La Sportiva Mammut Salewa Suunto Garmin Polar K2 Head

Kontakty

Telefony

+420 272 656 387 Jaroslav Dlouhý
+420 272 660 993 další telefon
+420 272 660 993 Fax

Emaily

hm05.praha@hervis.cz

Odkazy

www.hervis.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu