Ověřená firma

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. – kancelář majitele

S PrimaDrogerií se na našem trhu setkáváte od ledna roku 2007.

0 (0 hodnocení)

+420 777 676 440

Popis činnosti

Vítejte ve světě PrimaDrogerie! Prohlédněte si naše stránky, najdete na nich aktuální akční nabídky, soutěže o skvělé ceny a mnoho užitečných informací.

PrimaDrogerie nabízí pro konečného spotřebitele široký sortiment kosmetického zboží v pravidelných letákových akcí za nejlepší akční ceny. S PrimaDrogerií se na našem trhu setkáváte od ledna roku 2007. Za dobu své krátké existence si vybudovala pevné postavení mezi ostatními prodejci drogerie a stále se rozvíjí.

Do projektu PrimaDrogerie je v současné době zapojena takřka stovka prodejen po celé České republice. PrimaDrogerie nabízí pro konečného spotřebitele široký sortiment kosmetického zboží.

PrimaDrogerie sdružuje prodejce, kteří chtějí využít potenciálu a silného zázemí této značky. Od prvopočátku projekt PrimaDrogerie zajišťuje propagaci prostřednictvím měsíčních letáků, které jsou distribuovány v místech prodejen a jejich okolí.

Prioritou PrimaDrogerie je spokojenost zákazníků a stoprocentní servis svým odběratelům.

PrimaDrogerie je tu pro vás!

Produkty

Drogerie Kosmetika Drogistické zboží

Služby

Prodej Soutěže

Značky

L'Oréal Garnier Elséve Ultra Doux Dermacol Colgate Palmolive Protex Ajax Elmex Odol Sensodyne Aquafresh Parodontax Corega Kenipp Vileda Veltie Kleenex Huggies Kotex Lidie Bella Panda Fino Duha Frosch Sidolux Gillette Marion Paloma Primeros ProBiotic Oasis Vivaco BodyTip

Kontakty

Telefony

+420 777 676 440 hlavní telefon

Emaily

info@primadrogerie.cz

Odkazy

www.primadrogerie.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu