ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. – vedení společnosti

Najdete nás na všech místech, kde se drogerie a kosmetika potkává se zákazníkem.

0 (0 hodnocení)

+420 777 999 899

Popis činnosti

Velkoobchod drogerie ESPACE vznikl jako exklusivní distributor Gillette v roce 1993. Od této doby přinášíme našim zákazníkům tu nejlepší nabídku zastupovaných dodavatelů včetně jejich marketingové podpory. Zabýváme se distribucí nejen do drogerií, smíšených prodejen, lékáren, čerpacích stanic, podnikové sféry, e-shopů ale také do všech míst, kde se drogerie a kosmetika potkává se zákazníkem.

ESPACE velkoobchod drogerie je distributorem pro český tradiční trh a elektrokanály (Reckitt Benckiser), distributor do e-commerce (Reckitt Benckiser, Colgate-Palmolive, Melitta, GSK, Palma SK, Marca CZ, Rudorfer a další dodavatelé) a distributor pro COOP (Reckitt Benckiser, Marca CZ, Melitta, Vileda a Kimberly Clark).

Od roku 2007 organizujeme marketingovou podporu sítě prodejen Prima drogerie. Prima drogerie spojuje skupinu nezávislých drogerií, pro které připravujeme kompletní marketing v rámci pravidelných letákových akcí s těmi nejlepšími nabídkami pro konečné spotřebitele (více na www.primadrogerie.cz) V současnosti sami provozujeme Prima drogerie v Liberci, Turnově, Hořicích a v Hostinném.

ESPACE velkoobchod drogerie se zaměřuje na kvalitu servisu svým zákazníkům. Prostřednictvím vlastních obchodních zástupců přinášíme kompletní podporu zastupovaných společností pro naše zákazníky.

Produkty

Drogerie Kosmetika Drogistické zboží

Služby

Prodej Soutěže

Značky

L'Oréal Garnier Elséve Ultra Doux Dermacol Colgate Palmolive Protex Ajax Elmex Odol Sensodyne Aquafresh Parodontax Corega Vileda Veltie Kleenex Huggies Kotex Lidie Bella Panda Fino Duha Frosch Sidolux Gillette Marion Oasis Vivaco BodyTip AirWick Alex Aroma Ritual Astra Big Soft Brise Bupi Calgon Cillit Bang Coccolino Dettol Domestos Dove Durex Dr. Beckmann Finish Glade Herbavera Himalaya Indulona Kleenex Kotex Kiwi Lactovit Lazell Matopat Maybelline Mixa Naturalium Old Spice Predátor Pronto Radox Rexona Sanytol Savo Scholl Signal Surf Vanish Veet Woolite

Kontakty

Telefony

+420 777 999 899 hlavní telefon

Emaily

office@espacevo.cz

Odkazy

http://www.espacevo.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu