Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Promyšlené hrací koutky, velké prostorové stavebnice, didaktické hry a pomůcky a dostupný výtvarný i pracovní materiál poskytuje dětem mnoho podnětů pro rozvoj myšlení a dětské tvořivosti a fantazie. Každá třída je vybavena odlišně, s ohledem na věk dětí a specifické prostorové možnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 466 435 777

mateřská škola

Popis činnosti

Mateřská škola Klubíčko je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Statutární město Pardubice.

Mateřská škola Klubíčko v současné době poskytuje dětem velmi klidné, estetické a bezpečné prostředí uprostřed nádherné rozlehlé přírodní zahrady. Plány do budoucna počítají s rozvojem a rozšířením možností využití školní zahrady pro další ekologické aktivity dětí a jejím obohacením o přírodní hrací prvky.

Zahrada mateřské školy je velmi členitá, plná vzrostlých listnatých stromů, které zajišťují v horkých měsících potřebný stín a v ostatních měsících roku nádhernou barevnou kulisu. Zahrada poskytuje dětem dostatek možností nejen pro hry, ale i pro ekologickou výchovu, kterou se mateřská škola intenzivně zabývá.

v přízemí velkého patrového pavilonu. Děti zde plně využívají prosluněné třídy s přímým vstupem na venkovní terasy. Každá třída je vybavena odlišně, s ohledem na věk dětí a prostorové možnosti.

Ve třídách Červené a Zelené klubíčko probíhá intenzivní výuka anglického jazyka v rozsahu 4 vyučovacích hodin týdně (4 x 45 minut). Ve třídě předškoláků – Červené klubíčko je angličtina pravidelnou součástí třídního vzdělávacího programu.

Mateřská škola Klubíčko má Montessori třídy – dvě věkově heterogenní třídy jsou umístěny v prvním poschodí velkého pavilonu. Ve třídách je záměrně připravené prostředí, které děti vede k přirozenému rozvíjení osobnosti, ke spontánnímu získávání vědomostí a osvojování kulturních dovedností.

Třídy jsou kompletně vybaveny systémem Montessori pomůcek pro praktický život, smyslovou a jazykovou výchovu a matematiku. Ve třídách probíhá intenzivní výuka anglického jazyka v rozsahu 6 vyučovacích hodin týdně (6 x 45 minut). Více informací o angličtině najdete "zde".

Služby

Provoz mateřské školy Klasické třídy Montessori třídy Logopedická třída Logopedická diagnostika Komplexní logopedická intervence Konzultace k řečovým vadám Metodika logopedické práce

Kontakty

Telefony

+420 466 435 777 mateřská škola

Emaily

msklubicko@seznam.cz
msklubicko.omluva@seznam.cz

Odkazy

http://www.msgrusova.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu