Ověřená firma

Městský úřad Vsetín

"Vsetíne, Vsetíne, městečko milené, kam se jen poděly chaloupky dřevěné..."

100 (1 hodnocení)

+420 571 491 111

Popis činnosti

Městský úřad ve Vsetíně poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem. Na úřadu můžete také využít služby Czech POINT.

Vsetín se nachází na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy. Dominantou města je renesanční zámek s vyhlídkovou věží ze začátku 17. století s přilehlým anglickým parkem se vzácnými dřevinami. Dnes v zámku sídlí Muzea regionu Valašska.

Vsetín je také velmi kulturní město, konají se tu již tradiční akce jako je například Valašské záření, Mezinárodní folklorní festival Vsetínský krpec, mezinárodní fotosoutěž Interfotoklub, Jazzový festival nebo Letní filmový maraton.

Ve všech ročních obdobích je také přístupná Hvězdárna Vsetín, která nabízí velkou škálu programů od pozorování Slunce, večerní astronomické pozorování až po různé zajímavé pořady a přednášky.

Co se týká sportu každý návštěvník si zde přijde na své. Relaxovat můžete po celý rok v městských lázních s tobogánem, na squashi, bowlingu či spinningu, v zimě je v provozu lyžařský vlek Horní Jasenka a v létě si můžete zahrát minigolf, plážový volejbal nebo se projet na kole po cyklostezce či po pěti značených cyklotrasách pro horská kola.

Služby

Služby městského úřadu Czech POINT Matrika Podatelna Příspěvkové organizace Informační centrum Dům kultury Vsetín Technické služby Vsetín Azylový dům pro ženy a matky s dětmi Nestátní neziskové organizace Centrum pro seniory Charita Vsetín Luhák - klub přátel dětí a mládeže Junák - svaz skautů skautek Vsetín Alcedo - středisko volného času Vsetín

Kontakty

Telefony

+420 571 491 111 hlavní telefon
+420 571 491 101 Fax
+420 575 755 144 Informační centrum

Emaily

e-podatelna@mestovsetin.cz
ic.vsetin@mvk.cz

Odkazy

www.mestovsetin.cz
www.ic-vsetin.cz

Facebook

Hodnocení

Vstřícnost úředníků
100
Úřední hodiny
100
Rychlost
100
  • 100 od , 17.09.2014 10:33
    Krásné město

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu