ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KRUTINA MÚKA

Advokátní kancelář ve váš prospěch!

0 (0 hodnocení)

+420 220 199 301

Main

Popis činnosti

Řešíte složitou situaci? Zvažujete své rozhodnutí a chybí Vám nadhled právníka? Je třeba se rozhodnout? Začínáte podnikat? Uzavíráte důležitou smlouvu? Nebo jste se ocitli v pozici, ve které byste raději nebyli? Anebo máte tvrdého protivníka? Obraťte se na nás.

V běžných věcech Vám poradíme ihned. Ty závažnější nebo významnější záležitosti s Vámi vyřešíme v rozumném čase. Postupujeme precizně, kreativně, rychle, efektivně, podle práva a s Vaším plným souhlasem. Naše ceny jsou rozumné.

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v českém, anglickém, německém, francouzském a ruském jazyce. Našimi klienty jsou podnikatelské i nepodnikatelské subjekty z České republiky a ze zahraničí, jakož i nevládní organizace.

Služby

Advokátní úschova Cizinecké právo Nemovitosti a byty Občanské soudní řízení Pracovní právo Rodinné právo Trestní právo Dědické právo Medicínské právo Občanské právo a smlouvy Ověřování podpisů Správní právo Ústavní právo Evropské právo Obchodní právo

Speciality

Granty a dotace pro jednotlivce Ochrana hospodářské soutěže Právo směnečné a šekové Autorské a průmyslové právo Neziskové organizace Vymáhání pohledávek Insolvence Fúze a akvizice

Kontakty

Telefony

+420 220 199 301 Main

Emaily

office@krutinamuka.cz

Odkazy

http://krutinamuka.cz/ website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu