Velký Malahov - obecní úřad

0 (0 hodnocení)

+420 379 493 150

Akční nabídka

Popis činnosti

Obecní úřad poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Obecní úřad Velký Malahov spravuje obce Velký Malahov, Ostromeč a Jivjany. Tyto obce se nacházejí cca 12 km od Horšovského Týna směrem na Stříbro. Velký Malahov je malebná vesnice, která se rozprostírá okolo čtvercové návsi s novorománskou kaplí. První písemná zpráva o ní pochází z roku 1379. Nyní zde trvale žije 290 obyvatel.

V obci se nachází i sportovní hřiště, které lze pronajmout na tréninky fotbalových mužstev, zrekonstruovaný Kulturní dům pro společenské akce a knihovna v budově Obecního úřadu, otevřena v úředních hodinách.

Každoročně se v obci pořádá v únoru obecní bál, v červnu dětský den, v červenci fotbalový turnaj a pouť Velký Malahov, v září setkání seniorů, na konci listopadu rozsvícení vánočního stromečku, v prosinci mikulášská besídka.

Dále pořádáme májové oslavy a pouťové akce. Součásti obce je knihovna, fotbalové hřiště. Spolková činnost v obci: hasiči. V Jivjanech se nachází keltské tábořiště - keltský skanzen. V Ostromeči máme galerii drátenictví.

Kontaktní osoba:
Václav Brichzin - starosta
603 295 168, podatelna@velkymalahov.cz

Služby

služby obecního úřadu správa obce

Kontakty

Telefony

+420 379 493 150 hlavní telefon

Emaily

podatelna@velkymalahov.cz

Odkazy

www.velkymalahov.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu